Schematy połączeń Asus Rs700d E6 Rs8

Asus RS700D-E6/RS8 to serwer skalowalny i wysokowydajny zaprojektowany z myślą o zastosowaniach wysokiej wydajności. Serwer dostarcza wydajności w postaci wysoce wydajnego procesora, wielu rozszerzeń i możliwości skalowania, a także opcji połączenia. Dzięki temu jest to elastyczna platforma, która może zaspokoić zróżnicowane potrzeby zastosowań, w tym wirtualizacji, obliczeń w chmurze, aplikacji w chmurze i usług w chmurze. Serwer RS700D-E6/RS8 wyposażony jest w wiele złączy, w tym złącza rozszerzeń, złącza PCIe i złącza sieciowe. Złącza rozszerzeń obejmują szereg modułów, w tym rozszerzenia pamięci, jednostki dyskowe, moduły kontrolera RAID, karty sieciowe i inne. Złącza PCIe są używane do podłączania wielu urządzeń, takich jak karty graficzne, karty sieciowe, kontrolery dysków i inne. Złącza sieciowe umożliwiają połączenie z siecią i dostęp do zasobów.

Ostatnia aktualizacja: Schematy połączeń Asus Rs700d E6 Rs8

Wysoka elastyczność

TS700-E8-RS8 ma 6 gniazd rozszerzeń, 8 kieszenie HDD i opcjonalny zestaw do rozbudowy ASUS PIKE II, co oznacza dużą elastyczność. Jest też 6 gniazd Gen3 x16 pozwalających na użycie różnorodnych rozwiązań kartowych, m. in. do obsługi sieci czy grafiki. W serwerze znajduje się osiem 3, 5-calowych kieszeni na dyski SATA/SAS umożliwiających elastyczne magazynowanie danych. Dodatkowo seria ASUS PIKE II 3x08 to najnowsze rozwiązanie pamięci masowej SAS 12 Gb/s i PCI-E 3. 0 dla firm cechujące się wysoką niezawodnością. Spełnia oczekiwania użytkowników, obsługując pamięci masowe SATA 6 Gb/s i SAS 12 Gb/s oraz mając wbudowaną ochronę danych RAID.

Podwójna funkcja — serwer i stacja robocza

Wśród 6 gniazd rozszerzeń znalazły się 4 złącza PCI-E Gen3 x16 obsługujące do 16 linii, co idealnie nadaje się do zastosowań graficznych. Wraz z 7. 1-kanałowym wyjściem HD Master AudioTM oferującym lepszy współczynnik sygnału do szumu (SNR) w 7. 1-kanałowym dźwięku przestrzennym, TS700-E8-RS8 doskonale sprawdzi się w podwójnej roli serwera i stacji roboczej. Ponadto Q-code logger pozwala rejestrować zdarzenia bezpośrednio na pamięci USB. Rejestr zdarzeń to wszystkie kody ASUS Q-Code w poręcznym pliku tekstowym. Przywracanie BIOS-u (flashback) pozwala na automatyczne wgranie BIOS-u w trybie gotowości ATX: wystarczy tylko włożyć dowolną pamięć USB i wcisnąć odpowiedni przycisku przez 3 sekundy. Bezproblemowo i najwygodniej!

Najlepsze podzespoły do doskonałej efektywności

Serwer TS700-E8-RS8 wykorzystuje najlepsze komponenty dobrane ręcznie i starannie umieszczane przez inżynierów ASUS-a, by uzyskać najwyższą efektywność. Dzięki dławikom ASUS Beat Thermal Chokes, układowi Dr. MOS oraz zasilaczowi nadmiarowemu 1+1 800 W 80PLUS Gold, oferuje wysoką trwałość i nawet 92% sprawności energetycznej. Serwer TS700-E8-RS8 wyposażony jest w kondensatory stałe 12k wytrzymujące do 12000 godzin w wysokiej temperaturze otoczenia. Owe kondensatory 12K mają również niższą zastępczą rezystancję szeregową (ESR), co przekłada się na większą efektywność i minimalne wydzielanie ciepła..

Kompletne zdalne zarządzanie serwerem

Dzięki zgodnemu z Intelligent Platform Management Interface (IPMI) 2. 0 modułowi ASMB8-iKVM w TS700-E8-RS8 będziesz w stanie zdalnie monitorować, kontrolować i zarządzać serwerem. ASUS Server Web-based Management (ASWM) Enterprise ma prosty i intuicyjny graficzny interfejs użytkownika oparty na przeglądarce. Oszczędź czas i siły, zdalnie aktualizując BIOS, używaj nowej funkcji rejestracji ekranu do szybkiego i łatwego usuwania problemów oraz wykorzystuj wiele zalet scentralizowanego zarządzania wieloma urządzeniami z jednego miejsca dzięki ASWM Enterprise.

Podwójne węzły z niezależnym zasilaniem zamknięte w serwerze 1U

Faktyczne dwa węzły zamknięte w obudowie 1U, z dwoma niezależnymi zasilaczami
RS700D-E6/PS8 został zaprojektowany jako podwójny, dwuprocesorowy system w obudowie 1U działający jako dwa, niezależne węzły, dla spełnienia wymagań klientów żądających wysokiej mocy zajmującej małą przestrzeń. W odróżnieniu od innych rozwiązań, RS700D-E6/PS8 posiada dwa, niezależne zasilacze zwiększające dostępność serwera i pozwalające na indywidualną konserwację każdego z węzłów – jeśli nawet jeden z modułów zasilania zawiedzie, system będzie pracował korzystając z drugiego.

Ekstremalna efektywność zasilania systemu
Podążając za dzisiejszymi trendami wychodzącymi na przeciw efektywności wykorzystania energii, RS700D-E6/PS8 został wyposażony w unikalną technologię ASUS EPU, która inteligentnie dobiera ustawienia zasilania dla uzyskania najlepszego systemu zarządzania energią. Dwa zasilacze o współczynniku 80+ to dalsza oszczędność zużywanej energii oraz redukcja wydzielanego ciepła.

Perfekcyjny projekt zatok dyskowych
RS700D-E6/PS8 posiada 4 zatoki przeznaczone na 2. 5” dyski twarde dla każdego z węzłów, co daje razem 8 zatok w obudowie 1U. Dzięki temu, serwer ten może obsłużyć znaczną powierzchnię pamięci masowej, a wbudowane wsparcie dla macierzy RAID zwiększy bezpieczeństwo danych w niej przechowywanych. Opcjonalna zestaw rozszerzający PIKE sprawia zaś, że serwer zyskuje sprzętową obsługę nowych standardów RAID jeszcze lepiej chroniących dane.

Komponenty wysokiej jakości gwarantują niezawodność systemu
6-fazowy system zasilania ASUS obsługujący 95W procesory oraz 3-fazowy podsystem zasilania pamięci umożliwiają efektywną redukcję tętnienia prądu wejściowego oraz pulsacji napięcia wyjściowego, dzięki czemu procesor wraz z modułem zasilania są chronione przed możliwymi uszkodzeniami podczas pracy z wykorzystaniem maksimum mocy.

RS700D-E6/PS8 został zbudowany z wykorzystaniem 100% japońskich, ultra-trwałych kondensatorów z przewodzącym polimerem (5000godz. ), które mogą pracować 57 lat w temperaturze 65°C.

Zaprojektowany z myślą o wirtualizacji
Wirtualizacja to centralne zarządzanie, redukcja zużycia energii oraz kosztów chłodzenia i zarządzania ponoszonych przez użytkowników serwera. RS700D-E6/PS8 nadaje się idealnie do wykorzystania w wirtualizacji, co zostało potwierdzone certyfikatem VMWare. Pionowe złącze USB płyty głównej zostało zaprojektowane w celu użycia zintegrowanego hyperwizora (ang. hypervisor) pozwalając na wykorzystanie pełni zasobów systemowych oraz na redukcję kosztów IT i TCO (całkowite koszty posiadania i użytkowania, ang. Total Cost of Ownership).

Możliwość natywnej obsługi ogromu pamięci DDR3, oddzielne moduły zasilania dla każdego z węzłów oraz zastosowanie najnowszych technologii i rozwiązań sprawia, że RS700D-E6/PS8 posiada wyposażenie idealnie dopasowane do wypełnienia wszystkich zadań stawianych przed urządzeniami HPC (ang. High-Performance Computing).

ASUS PIKE II & 12G SAS

ASUS PIKE II to najnowsze rozwiązanie pamięci masowej SAS 12 Gb/s i PCI-E 3. 0. Najnowsza pamięć masowa ASUS SAS 12Gb/s dwukrotnie zwiększa szybkość transmisji danych w porównaniu z poprzednią generacją, a PCI-E 3. 0 oferuje wysoką niezawodność i szybsze połączenie. ASUS PIKE II spełnia wymagania użytkowników, obsługując pamięć masową SATA 6Gb/s i SAS 12Gb/s, a także wbudowaną ochronę danych RAID. Włożenie karty PIKE II natychmiastowo zwiększa przepustowość i wydajność, czyniąc z niej element znacznie zwiększający możliwości systemu. Co więcej, kontrolery HBA zapewniają wiele dróg połączeń, co przekłada się na zwiększoną wydajność.

Gniazda rozbudowy 2+2

RS700-E8-RS8 V2 pozwala na łatwą rozbudowę dzięki jednemu gniazdu PCI Express 3. 0 x16 (16 linii) pełnej wysokości i jednemu niskoprofilowemu PCI Express 3. 0 x8 (8 linii), a także jednemu niestandardowemu PCI Express 3. 0 x8 (8 linii) do opcjonalnej karty ASUS PIKE II oraz jednemu PCI Express 3. 0 x8 (8 linii) do kart mezzanine takich jak karta OCP LAN 10 Gb/s. Taka elastyczna rozbudowa umożliwia różne zastosowania w przechowywaniu danych i sieciach, by sprostać oczekiwaniom przyszłej rozbudowy i wysokiej skalowalności w obudowie 1U.

Najlepsze podzespoły do doskonałej efektywności

Serwer RS700-E8-RS8 V2 wykorzystuje najlepsze komponenty dobrane ręcznie i starannie umieszczane przez inżynierów ASUS-a, by uzyskać najwyższą efektywność. Dzięki dławikom ASUS Beat Thermal Chokes, układowi Dr. MOS oraz zasilaczom nadmiarowym 1+1 800 W 80PLUS Platinum, oferuje wysoką trwałość i nawet 94% sprawności energetycznej. Konstrukcja z zasilaczami 1+1 pozwala na ciągłą, niezakłóconą pracę serwera nawet wówczas, gdy jeden z zasilaczy wymaga serwisowania. Serwer RS700-E8-RS8 V2 wyposażony jest w kondensatory stałe 12k wytrzymujące do 12000 godzin w wysokiej temperaturze otoczenia. Owe kondensatory 12K mają również niższą zastępczą rezystancję szeregową (ESR), co przekłada się na większą efektywność i minimalne wydzielanie ciepła..

Natychmiastowe wdrożenie

Serwer RS700-E8-RS8 V2 to również zalety wyjątkowej konstrukcji montażowej bez narzędzi, co ułatwia instalację i konserwację administratorom systemów, zwiększając ich efektywność.. RS700-E8-RS8 V2 ma przednie gniazdo VGA, toteż szybko i łatwo można podłączyć monitor. RS700-E8-RS8 V2 oferuje też dużą swobodę, jeśli chodzi o wybór dysku na system operacyjny i jego położenie, ponieważ dostępne jest gniazdo M. 2.

Kompletne zdalne zarządzanie serwerem

Dzięki zgodnemu z Intelligent Platform Management Interface (IPMI) 2. 0 modułowi ASMB8-iKVM w RS700-E8-RS4 V będziesz w stanie zdalnie monitorować, kontrolować i zarządzać serwerem. ASUS Server Web-based Management (ASWM) Enterprise ma prosty i intuicyjny graficzny interfejs użytkownika oparty na przeglądarce. Oszczędź czas i siły, zdalnie aktualizując BIOS, używaj nowej funkcji rejestracji ekranu do szybkiego i łatwego usuwania problemów oraz wykorzystuj wiele zalet scentralizowanego zarządzania wieloma urządzeniami z jednego miejsca dzięki ASWM Enterprise.

Schematy połączeń Asus Rs700d E6 Rs8

Bezpośredni link do pobrania Schematy połączeń Asus Rs700d E6 Rs8

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Schematy połączeń Asus Rs700d E6 Rs8