Podręcznik wprowadzający Canon Eos 70dn

Podręcznik wprowadzający Canon Eos 70dn to wygodny poradnik dla początkujących fotografów, którzy chcą poznać podstawy obsługi aparatu. Podręcznik zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące wszystkich funkcji aparatu i dostarcza użytkownikom wyjaśnień na temat wszystkich jego opcji. Podręcznik zawiera także przykładowe zdjęcia i obrazy, które ułatwiają zrozumienie poszczególnych opcji i funkcji aparatu. Użytkownicy mogą także skorzystać z podręcznika w celu uzyskania wskazówek dotyczących optymalizacji jakości zdjęć i uzyskania najlepszych rezultatów.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik wprowadzający Canon Eos 70dn

Przeczytaj online Skrócona Instrukcja Obsługi dla Canon EOS 70D Aparaty

Jeśli nie masz technicznej możliwości pobrania Skrócona Instrukcja Obsługi dla Canon EOS 70D
możesz przeczytaj bezpośrednio na naszej stronie lub
Pobierz Canon EOS 70D Skrócona Instrukcja Obsługi

 • 1
 • 2
 • 3

Inne instrukcje Canon EOS 70D

 • Inne instrukcje Canon Aparaty

  Inne instrukcje Canon

  • Strona główna
  • Uwagi dotyczące korzystania z witryny i plików cookie
 • Porady dotyczące wyszukiwania
 • My Image Garden
 • Quick Menu
 • Print Studio Pro
 • Quick Utility Toolbox
 • Easy-PhotoPrint+
 • Dostępne aplikacje różnią się w zależności od produktu i urządzenia (np. smartfona lub komputera). Aby poznać modele zgodne z daną aplikacją, zapoznaj się z Listą aplikacji oraz obsługiwanymi modelami.

  • Łatwe drukowanie fotografii

   My Image Garden

   Dzięki aplikacji My Image Garden drukowanie zdjęć będzie proste i przyjemne. Korzystaj z funkcji rozpoznawania twarzy, zabawnych filtrów, organizacji kalendarza, automatycznych sugestii dotyczących układu i innych.

   • Uruchamianie jednym kliknięciem

    Quick Menu

    Uruchom aplikację lub jednym kliknięciem otwórz podręcznik i ciesz się kolażami oraz pokazami slajdów utworzonymi za pomocą My Image Garden.

     Drukowanie profesjonalnych fotografii

     Print Studio Pro

     To potężne oprogramowanie dodatkowe zapewnia profesjonalnym fotografom intuicyjne rozwiązania druku i przyspiesza proces drukowania.

      Uruchamianie jednym kliknięciem

      Quick Utility Toolbox

      Zapewnia szybki dostęp do wszystkich narzędzi zarządzania drukarką.

       Drukowanie elementów za pomocą aplikacji internetowej

       Easy-PhotoPrint+

       Uruchom aplikację Easy-PhotoPrint+ z poziomu komputera lub przeglądarki, zaimportuj zdjęcia z ulubionej usługi online lub dysku lokalnego i dodaj efekty, by stworzyć arcydzieło. Możesz nawet tworzyć kolaże czy kalendarze.

       Góra strony

       © CANON INC. 2022

       Matryca CMOS o rozdzielczości 20, 2 MP i procesor DIGIC 5+

       Zaawansowany aparat EOS 70D łączy w sobie matrycę CMOS APS-C o rozdzielczości 20, 2 MP i zaawansowany procesor obrazu DIGIC 5+, dzięki czemu generuje szczegółowe i wyraźne, 14-bitowe obrazy. Kolory są wiernie odwzorowywane, a gradacja tonalna jest płynna i naturalna.

       Uchwyć chwilę

       Możliwość zapisu 7 klatek/s w pełnej rozdzielczości i bardzo wydajny, dokładny i szybki system 19 punktów krzyżowych AF ułatwiają fotografowanie dynamicznych wydarzeń, np. sportowych, i dzikiej przyrody w wysokiej jakości.

       Technologia Dual Pixel CMOS AF

       EOS 70D jest pierwszym aparatem wyposażonym w technologię Dual Pixel CMOS AF, która umożliwia płynne i szybkie śledzenie ostrości w trybie AF podczas filmowania. Każdy piksel ma dwie fotodiody, z których dane mogą być odczytywane osobno podczas pracy systemu AF lub łącznie w celu zarejestrowania obrazu.

       Filmy FULL HD

       EOS 70D rejestruje niesamowity obraz wideo Full-HD (1080p), korzystając przy tym z dokładnego systemu AF dzięki wyjątkowej technologii Dual Pixel CMOS AF firmy Canon. Poznaj granice swojej kreatywności, korzystając z dźwięku stereo, ręcznej regulacji parametrów pracy i możliwości zapisu materiału z różną liczbą klatek na sekundę.

       Sterowanie i udostępnianie przez sieć Wi-Fi

       Funkcja zdalnej obsługi pozwala rejestrować obraz z różnej perspektywy: wystarczy podłączyć aparat EOS 70D do komputera (PC, MAC), smartfona lub tabletu i sterować nim. Obrazy można przeglądać i przesyłać bezprzewodowo, a tym samym błyskawicznie udostępniać rodzinie i znajomym.

       Świetna praca w słabym świetle

       Gdy poziom oświetlenia spada, aparat EOS 70D nic sobie z tego nie robi. Zakres czułości ISO sięga 12800, a można go rozszerzyć do 25600. Pozwala to rejestrować atrakcyjne obrazy w słabym oświetleniu bez statywu i lampy błyskowej.

       Wygodne rejestrowanie obrazu pod różnym kątem

       Intuicyjne elementy sterujące pozwalają rejestrować obraz z wyjątkowej lub nietypowej perspektywy — wszystko dzięki odchylanemu, pojemnościowemu ekranowi dotykowemu LCD ClearView II o przekątnej 7, 7 cm (3 cale) i proporcjach obrazu 3:2. Ekran ma 1, 04 mln punktów, co umożliwia odtwarzanie w wysokiej rozdzielczości. Tryb Live View pozwala rejestrować obraz z najlepszej perspektywy i ułatwia określanie kompozycji ujęcia.

       Inteligentny wizjer z 98% pokryciem kadru

       Pole widzenia aparatu jest większe, a obraz jest bardziej przybliżony — wszystko dzięki inteligentnemu wizjerowi z 98% pokryciem kadru, punktem ocznym wynoszącym 22 mm, co umożliwia komfortowe obserwowanie obrazu, i funkcją wyświetlania parametrów pracy i poziomicy elektronicznej. Całość ułatwia uzyskiwanie optymalnych zdjęć i filmów.

       Kreatywne funkcje z myślą o użytkowniku

       Funkcja HDR dostępna w aparacie EOS 70D pozwala rejestrować szczegóły w jasnych i ciemnych partiach obrazu i tworzyć obrazy składane dzięki funkcji wielokrotnej ekspozycji. Zdjęcia można uatrakcyjnić za pomocą szeregu filtrów kreatywnych, takich jak efekt aparatu zabawki czy efekt miniatury.

       Eksperymentuj z rozbudowanym systemem EOS

       EOS 70D jest zgodny z całą gamą obiektywów EF i EF-S oraz lamp błyskowych Speedlite EX firmy Canon, dzięki czemu użytkownik może rozwijać umiejętności fotograficzne, dodając kolejne obiektywy i lampy błyskowe.

       * Obsługa Wi-Fi zależy od urządzenia i regionu.

  Podręcznik wprowadzający Canon Eos 70dn

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik wprowadzający Canon Eos 70dn

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik wprowadzający Canon Eos 70dn