Podręcznik planisty systemu Electrolux Eftf19k to zaawansowana aplikacja, która zapewnia kompleksowe zarządzanie systemami i urządzeniami w oparciu o wiele czynników. Aplikacja jest dostępna w wersji mobilnej i komputerowej, a jej szczególne funkcje obejmują monitorowanie i sterowanie urządzeniami, tworzenie harmonogramów i programów, a także planowanie przyszłych wdrożeń. Podręcznik planisty systemu Electrolux Eftf19k jest niezwykle przydatny dla wszystkich użytkowników, ponieważ zapewnia wygodny i szybki dostęp do wszystkich informacji potrzebnych do zarządzania systemem.
Ostatnia aktualizacja: Podręcznik planisty systemu Electrolux Eftf19k
UWAGA!!! Odpowiedzi na niektóre z nurtujacych pytań można znaleść w FAQ - pytania, odpowiedzi i filmy
Jest możliwość złożenia wniosku o nadanie uprawnień w systemie informatycznym dla kół łowieckich (System KŁ) w formie elektronicznej.
Formularz wniosku wraz z oświadczeniem i upoważnieniem dostępny... tutaj
Zapraszamy i Darz Bór!
Pamiętajmy, że wszelkie uwagi czy nowe pomysły dotyczące funkcjonalności aplikacji czy Systemu dla Kół można zgłaszać poprzez mechanizm "DODAJ ZGŁOSZENIE" lub maile info@ekep. eu
PZŁ EKEP™ - wprowadzenie
- udostępnione wersje (1)
PZŁ EKEP™Aplikacja mobilna wspólpracująca z Systemem dla Kół Łowieckich PZŁ
PZŁ EKEP™ - elektroniczna książka ewidencji polowań to mobilna część systemu produkcyjnego Polskiego Związku Łowieckiego stworznego do kompleksowej obsługi Kół Łowieckich(2). Aplikacja jest przeznaczona dla polujących myśliwych, a jej głównym celem jest możliwość podglądu oraz ewidencji pobytu myśliwych w obwodzie łowieckim. Aplikacja PZŁ EKEP™ do poprawnego funkcjonowania musi miec zapewniony dostęp do sieci internet - dane pobierane przez aplikację są danymi pobieranymi z systemu produkcyjnego PZŁ KŁ. Wszystkie informacje dotyczące polowań to dane rzeczywiste pochodzące z systemu produkcyjnego PZŁ KŁ. Myśliwy może z dowolnego miejsca zapisać się na polowanie - może zapisać na polowanie również kolegów z koła oraz myśliwych dewizowych. Dane wprowadzane przez myśliwych o odstrzałach automatycznie aktualizują wykonanie rocznego planu łowieckiego Koła. Z poziomu aplikacji myśliwy może również:
Zapraszamy do korzystania z aplikacji.
Wszelkie uwagi czy nowe pomysły dotyczące funkcjonalności aplikacji można zgłaszać poprzez mechanizm "DODAJ ZGŁOSZENIE" w Systemie PZŁ KŁ (2). Przycisk znajduje się na dole każdej strony systemu.
Dodatkowym kanałem komunikacji z nami jest mail info@ekep. eu. Zapraszamy do wspólnego rozwoju aplikacji i Systemu dla Kół (2). wmedia? _Instance=ekep&_Connector=data&_ID=91&_CheckSum=1123219953" alt="" width="100%"/>
(1) akutalne wersje systemu PZŁ EKEP™
Aktualnie dostępna jest wersja 1. 8. 3 aplikacji na urządzenia Android, oraz wersja 1. 2 na system iOS. Wersja 1. 3. 2 na iOS udostepniona jest poprzez aplikację Testflight.
Rejestracja do grupy testerów PZŁ EKEP testflight jest możliwa w systemie dla Kół Łowieckich, zapraszamy. Wersja aplikacji 1. 3 jest też dostępna dla użytkowników telefonów korzystających z HUAWEI AppGallery.
PZŁ EKEP wersja Android
PZŁ EKEP wersja iOS
PZŁ EKEP wersja HUAWEI AppGallery
(2) mobilna aplikacja PZŁ EKEP™ jest integralną częścią Systemu dla Kół Łowieckich PZŁ
Wszystkie dane dotyczące działalności łowieckiej kołą są przechowywane wyłącznie w Systemie dla Kół Łowieckich PZŁ. Mobilna aplikacja PZŁ EKEP™ pełni wyłącznie rolę przenośnego terminala.
Zainteresowane Koła i myśliwi w celu skorzystania z Systemu dla Kół mogą wypełnić wniosek elektroniczny. Dostęp Koła do Systemu jest nadawany przez Zarząd Okręgowy PZŁ po zatwierdzenieu wniosku. Po uzyskaniu dostepu to Koło samo zarządza swoimi członkami już w ramach systemu i samo decyduje o jego konfiguracji szczegółowej.
Nowy wzór wniosku "WNIOSEK O NADANIE UPRAWNIEŃ W SYSTEMIE INFORMATYCZNYM „SYSTEM KŁ” oraz oświadczenia i upoważnienia mozna znaleść wybierając jeden z rozdziałow dokumentacji EKEP. EU w sekcji "Index alfabetyczny" pod literą 'W'.
Najważniejsze informacje
WychowujMY! Nr 6(9) 2022 – już dostępny
Ukazał się 9. numer „WychowujMY! ” – dwumiesięcznika poświęconego wyzwaniom współczesnego wychowania. Tematem numeru są dziecięce dramaty – dlatego autorzy artykułów zastanawiają się, co możemy ofiarować dzieciom, które otrzymały w dzieciństwie przyspieszony kurs dorosłości. …
Warsztaty stacjonarne dla dyrektorów i nauczycieli szkół podstawowych z całej Polski „Gdzie…
termin: 10 lutego 2023r. godz. 9. 00 – 14. 00 miejsce: ul. Nowogrodzka 47A udział bezpłatny prowadzenie: Łukasz Gierek oraz edukatorzy z Delta Optical Czy druk 3D w edukacji to tylko gotowe modele z Internetu? Czy długopis 3D to tylko malowanie kwiatuszków i okularów? …
Webinar dla nauczycieli szkół podstawowych „Wirtualna rzeczywistość w edukacji – wprowadzenie…
termin: 9 marca 2023 r., godz. 17. 00 czas trwania: 1, 5 – 2 h udział bezpłatny prowadzący: Jan Szczyciński, Aleksander Rozwadowski, Marcin Pleta (Showtime VR) oraz Klaudyna Stachoń (Fundacja Wirtualne Horyzonty) webinar na platformie Zoom. …
Uwaga! Trzecia faza konkursu grantowego
Rozpoczął się nabór wniosków w otwartym konkursie grantowym realizowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji (ORE) w projekcie „Wsparcie placówek doskonalenia nauczycieli i bibliotek pedagogicznych w realizacji zadań związanych z przygotowaniem i wsparciem nauczycieli w prowadzeniu kształcenia na odległość”. Ważne informacje:…
Bezpieczne ferie zimowe 2023
Od poniedziałku, 16 stycznia br. uczniowie z pięciu województw rozpoczną zimowy wypoczynek. Jako pierwsze ferie rozpoczną dzieci z województw: lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego, śląskiego. Niezależnie od tego, czy uczniowie będą wyjeżdżali na zorganizowany wypoczynek, spędzą ferie w domu…Ośrodek Rozwoju Edukacji realizuje projekty dofinansowane z funduszy europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa
Ta przeglądarka nie jest już obsługiwana.
Przejdź na przeglądarkę Microsoft Edge, aby korzystać z najnowszych funkcji, aktualizacji zabezpieczeń i pomocy technicznej.
- Artykuł
- Czas czytania: 2 min
Dotyczy: Microsoft Dynamics AX 2012 R3, Microsoft Dynamics AX 2012 R2, Microsoft Dynamics AX 2012 Feature Pack, Microsoft Dynamics AX 2012
Microsoft Dynamics AX jest rozwiązaniem planowania zasobów organizacji przedsiębiorstwa (ERP) dla średnich i dużych organizacji, które pomaga użytkownikom efektywnie pracować, zarządzać zmianami i konkurować na rynku globalnym. Microsoft Dynamics AX działa podobnie jak i razem z oprogramowaniem Microsoft i jest rozwiązaniem, które automatyzuje i ujednolica analizę biznesową i finansową, a także dostarcza procesy wspomagające działalność firmy.
Tematy w tej sekcji zawierają informacje o obszarze roboczym Microsoft Dynamics AX, typowe zadania, które każdy użytkownik może wykonać, informacje Enterprise Portal dla Microsoft Dynamics AX oraz informacje dotyczące dostępu do produktów i usług z Microsoft.
Obszar roboczy systemu Microsoft Dynamics AX
Zadania wspólne
Ułatwienia dostępu dla użytkowników niepełnosprawnych
Wprowadzenie do modułu Enterprise Portal
Copyright zawiadomienie - systemu Microsoft Dynamics AX
Patrz również
Pomoc w systemie Microsoft Dynamics AX — informacje
Konfigurowanie funkcji obejmujących cały produkt
Narzędzia zwiększające wydajność dla użytkowników końcowych
Raporty oprogramowania Microsoft Dynamics AX
Posługiwanie się słownikiem systemu Microsoft Dynamics AX