Podręcznik menedżera Ge 681131692014

Podręcznik Menedżera GE 681131692014 to profesjonalny przewodnik dla menedżerów, który skupia się na zarządzaniu zasobami ludzkimi i zarządzaniu zmianą. Podręcznik zawiera wskazówki i praktyczne wskazówki dotyczące tematów takich jak tworzenie i wdrażanie strategii, prowadzenie efektywnych rozmów i negocjacji, rozwiązywanie problemów, budowanie relacji i komunikacja. Podręcznik zawiera również informacje na temat wyzwań i wyzwań wynikających z zarządzania zasobami ludzkimi, w tym zarządzania zatrudnieniem, wynagrodzeniami, programami lojalnościowymi i ochroną zdrowia. Przewodnik zawiera też szczegółowe informacje na temat zarządzania zmianą w organizacjach, w tym planowania, wdrażania, oceniania i reagowania na zmiany.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik menedżera Ge 681131692014

Książka nowa! Real foto!

Harvard Business Review Podręcznik menedżera
praca zbiorowa
Wydawca: Rebis
Rok wydania: 2017
Oprawa: Twarda
Ilość stron: 430

Jedyny podręcznik, jakiego potrzebujesz, żeby rozwinąć umiejętności menedżerskie i przywódcze. Niezależnie od tego, czy zostałeś menedżerem niedawno, czy masz już doświadczenie, ale chcesz wywierać większy wpływ w swojej organizacji, na co dzień borykasz się z podobnymi wyzwaniami. Podwładni zasypują cię pytaniami, szef na ostatnią chwilę zleca ci ważną prezentację albo trzeba przedstawić przekonujące uzasadnienie biznesowe. We wszystkich tych sytuacjach przydadzą ci się nowe umiejętności zawodowe i osobiste, które umożliwią ci wykorzystanie pełni potencjału. Książka ta prezentuje wiedzę zgromadzoną w zasobach „Harvard Business Review” i jest kopalnią najlepszych praktyk we wszystkich aspektach zarządzania – od sprawozdań finansowych przez zasady strategii po inteligencję emocjonalną i zdobywanie zaufania podwładnych. Miej ten kompleksowy podręcznik zawsze przy sobie przez całą karierę zawodową i bądź liderem, który wywiera duży wpływ w swojej organizacji. W Harvard Business Review. Podręczniku menedżera znajdziesz m. in. : · szczegółowe wskazówki dotyczące typowych zadań menedżera, · ćwiczenia i wzorcowe materiały, które pomogą ci zastosować przedstawione koncepcje, · zwięzłe omówienie najnowszych badań i poglądów na temat ważnych umiejętności menedżerskich, których autorami są tacy eksperci „Harvard Business Review”, jak Dan Goleman, Clayton Christensen, John Kotter i Michael Porter, · na końcu każdego rozdziału krótkie podsumowanie i zadania umożliwiające utrwalenie najważniejszych koncepcji, · prawdziwe historie opowiedziane przez menedżerów.

Jedyny podręcznik, jakiego potrzebujesz, żeby rozpoczynać, prowadzić i nadzorować udane projekty.

Współczesna gospodarka opiera się na projektach. Są one podstawą działania firm, instytucji, państw i pojedynczych ludzi. Mogą być śmiałe, zakrojone na szeroką skalę, jak wprowadzenie wspólnej strefy euro w 2002 roku, lub osobiste, pozwalające spełniać marzenia.

W tym kompleksowym poradniku znajdziesz przełomowy, a zarazem prosty i uniwersalny model – kanwę projektu – który zwiększy prawdopodobieństwo sukcesu każdego przedsięwzięcia. Dzięki licznym studiom przypadków z rozmaitych branż i z całego świata zrozumiesz, co odróżnia świetne projekty od tych zakończonych fiaskiem.

Z Harvard Business Review. Podręcznika zarządzania projektami dowiesz się m. in. :

• jaka jest rola menedżera, sponsora wykonawczego i interesariuszy projektu,

• jak zbudować i wspierać skuteczny zespół projektowy,

• jak zarządzać portfelem projektów,

• jak wybierać projekty do realizacji oraz decydować, które i kiedy należy przerwać,

• jak dzięki projektom zarządzać kryzysami i reagować na zmiany, tak by wyzwania przekuwać w szanse rozwoju.

Antonio Nieto-Rodriguez, ekspert w dziedzinie zarządzania projektami, doradza wyższej kadrze kierowniczej w zakresie przeprowadzania transformacji działalności oraz priorytetyzowania i wdrażania inicjatyw strategicznych. Jest założycielem międzynarodowej firmy konsultingowej Projects & Co. i współzałożycielem Strategy Implementation Institute. Był prezesem Project Management Institute i pracował m. dla PricewaterhouseCoopers, GlaxoSmithKlein i BNP Paribas Fortis. Z wykształcenia ekonomista, ukończył MBA w London Business School.

"Harvard Business Review. Podręcznik menedżera", praca zbiorowa, REBIS

 • Twoje konto

 • Twój koszyk

 • Pomoc

 • Newsletter

 • NOWOŚĆREBIS POLECABESTSELLERZAPOWIEDŹPROMOCJAPRODUKT ARCHIWALNY

  Format i cena:

  książka (oprawa twarda)

  47, 92 zł59, 90 złoszczędzasz 20%

  Szczegóły

  Seria:
  Poradniki i podręczniki biznesowe
  Przekład:
  Bożena Jóźwiak
  Oprawa:
  całopapierowa
  Tytuł oryginalny:
  Manager's Handbook
  ISBN:
  978-83-8188-462-4
  Wydanie:
  8(2022)
  Data premiery tego wydania:
  2022-03-29
  Liczba stron:
  432
  Format:
  150x225

  Opis książki

  Jedyny podręcznik, jakiego potrzebujesz, żeby rozwinąć umiejętności menedżerskie i przywódcze

  Niezależnie od tego, czy zostałeś menedżerem niedawno, czy masz już doświadczenie, ale chcesz wywierać większy wpływ w swojej organizacji, na co dzień borykasz się z podobnymi wyzwaniami. Podwładni zasypują cię pytaniami, szef na ostatnią chwilę zleca ci ważną prezentację albo trzeba przedstawić przekonujące uzasadnienie biznesowe. We wszystkich tych sytuacjach przydadzą ci się nowe umiejętności zawodowe i osobiste, które umożliwią ci wykorzystanie pełni potencjału.


  Książka ta prezentuje wiedzę zgromadzoną w zasobach „Harvard Business Review” i jest kopalnią najlepszych praktyk we wszystkich aspektach zarządzania – od sprawozdań finansowych przez zasady strategii po inteligencję emocjonalną i zdobywanie zaufania podwładnych.


  Miej ten kompleksowy podręcznik zawsze przy sobie przez całą karierę zawodową i bądź liderem, który wywiera duży wpływ w swojej organizacji.
  W Harvard Business Review. Podręczniku menedżera znajdziesz m. in. :

  · szczegółowe wskazówki dotyczące typowych zadań menedżera,

  · ćwiczenia i wzorcowe materiały, które pomogą ci zastosować przedstawione koncepcje,

  · zwięzłe omówienie najnowszych badań i poglądów na temat ważnych umiejętności menedżerskich, których autorami są tacy eksperci „Harvard Business Review”, jak Dan Goleman, Clayton Christensen, John Kotter i Michael Porter,

  · na końcu każdego rozdziału krótkie podsumowanie i zadania umożliwiające utrwalenie najważniejszych koncepcji,

  · prawdziwe historie opowiedziane przez menedżerów.

 • Prasowe (0)
 • LubimyCzytać. pl (0)
 • Klienci REBIS (0)
 • Podręcznik menedżera Ge 681131692014

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik menedżera Ge 681131692014

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik menedżera Ge 681131692014