Podręcznik Ge Monogram Zet737wd1ww

Podręcznik Ge Monogram ZET737WD1WW to wytrzymały model lodówki, który wyposażony jest w szereg opcji i funkcji, które ułatwiają codzienne użytkowanie. Wyposażony jest w dwa termostaty, które umożliwiają dostosowanie temperatury w lodówce oraz zamrażarce, co pozwala na łatwe utrzymanie wymaganej temperatury. Posiada również funkcję kostkowania, która pozwala na zamrażanie większych ilości produktów spożywczych. Użytkownik może również skorzystać z opcji „pojemnik na baterie”, która pozwala na przechowywanie produktów o krótkim terminie ważności. Model ZET737WD1WW jest wyposażony w wyświetlacz LCD, który wyświetla temperaturę w lodówce i zamrażarce, pozwalając użytkownikowi na łatwe monitorowanie temperatury.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik Ge Monogram Zet737wd1ww

Wiadomość została wysłana do odpowiedniego działu.Podręcznik do matematyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum.

Nr dopuszczenia:971/1/2019
Autorzy:Wojciech Babiański, Lech Chańko, Jerzy Janowicz, Dorota Ponczek, Karolina Wej

Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych „MATeMAtyka” do zakresu podstawowego w przystępny sposób wprowadza uczniów w zagadnienia matematyczne, uwzględniając potrzeby i możliwości absolwentów ośmioletnich szkół podstawowych. Pozwala na przeprowadzanie ciekawych lekcji, jednocześnie umożliwiając efektywną pracę w domu.

  • Małe porcje teorii umożliwiają uczenie się krok po kroku, a powiązania między nimi sprawiają, że wiedza matematyczna układa się w całość.
  • Przypomnienie w toku lekcji treści ze szkoły podstawowej pozwala sprawnie wejść w nowy temat, a wyróżnione kolorem definicje i twierdzenia ułatwiają znalezienie potrzebnych informacji.
  • Nawiązania do sytuacji bliskich uczniom sprawiają, że zapamiętywanie i przyswajanie nowych wiadomości jest łatwiejsze.
  • Ciekawe infografiki oraz zagadnienia uzupełniające zachęcają do samodzielnych poszukiwań matematycznych.
  • Dwa zestawy zadań po każdym dziale (łatwiejszy i trudniejszy) oraz zestaw Przed obowiązkową maturą z matematyki dają możliwość sprawnego powtórzenia materiału przed sprawdzianem oraz systematycznego przygotowywania się do egzaminu maturalnego.

Podręcznik Ge Monogram Zet737wd1ww

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik Ge Monogram Zet737wd1ww

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik Ge Monogram Zet737wd1ww