Opcje montażowe D Link Nuclias Connect Dap X2850

Opcje montażowe D Link Nuclias Connect Dap X2850 oferują wiele możliwości instalacji, aby zapewnić skuteczne zarządzanie łączami sieciowymi. Urządzenie można zainstalować w szafie rack, na ścianie lub w suficie, w zależności od potrzeb sieci. Dzięki łatwemu w instalacji i konfiguracji oprogramowaniu Nuclias Connect można szybko skonfigurować sieć, bez konieczności korzystania z konsoli lub poleceń. Urządzenie jest wyposażone w dwa porty Gigabit Ethernet, dwa porty USB 2.0, a także wbudowany port Wi-Fi. Pozwala to na szybsze i wydajniejsze wykorzystanie sieci, umożliwiając łatwą zdalną konfigurację i zarządzanie urządzeniami z dowolnego miejsca. D Link Nuclias Connect Dap X2850 jest doskonałym wyborem dla zarządzających sieciami, którzy cenią sobie wygodne i skuteczne zarządzanie łączami sieciowymi.

Ostatnia aktualizacja: Opcje montażowe D Link Nuclias Connect Dap X2850

PLN 2211, 57

Do oferty z najniższą ceną

3 oferty Właściwości produktu - 13 Dokumenty - 3 Dodatkowe odnośniki - Recenzje - 0 Oceny - 0

Na stanie

Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

D-Link DAP-X2850
D-Link DAP-X2850 AX3600 Wi-Fi 6 Dual-Band PoE Access Point (Indoor, 802. 11ax, OFDMA, MU-MIMO, mehrere Betriebsmodi, WPA3, 2. 5G Ethernet, zentralisierte Verwaltung)

Aktualność ceny:

PLN 2334, 00

W magazynie zewnętrznym, czas dostawy 7-8 dni

Przelew, karta kredytowa.

Dostawa tylko na terenie Polski.

D-Link DAP-X2850
D-Link Nuclias Connect

Aktualność ceny:

Wysyłka w ciągu 5 dni roboczych

Przelew, pobranie, karta kredytowa, PayPal, Sofort od.

Wysyłka do pozostałych krajów po uzgodnieniu.
Odbiór możliwy (PL-40-600 Katowice)

D-Link DAP-X2850
D-Link DAP-X2850 punkt dostępowy WLAN 3600 Mbit/s Biały Obsługa PoE

Aktualność ceny:

Aktualnie nie ma ofert dla tego produktu (dla wybranych kryteriów wyszukiwania) w wybranym regionie.
Prosimy użyć przeglądu UE lub zmienić kryteria filtrowania.

Dokumente

  • Stan: 13. 08. 2021. pdf[1. 05 MB]

  • [4. 95 MB][623. 92 KB]
  • Zarządzanie przez Nuclias Connect
  • Następna generacja - Wi-Fi 6
  • Dwa zakresy, 4x4 MIMO, sterowanie pasmem, airtime fairness
  • 2, 5 gigabitowe łącze uplink
  • Bezpłatna aplikacja i oprogramowanie
  • Wygodna instalacja z PoE
  • Zaprojektowany dla urządzeń Internetu Rzeczy

Wi-Fi 6 klasy biznes.
DAP-X2850 z obsługą Wi-Fi 6 zapewnia firmom każdej wielkości szybkie wielogigabitowe połączenia, znacznie większą pojemność, zasięg bez zakłóceń oraz zarządzanie z jednego miejsca. To idealne rozwiązanie dla sektora MŚP, sprzedawców, hoteli, sieci typu campus oraz dostawców usług, którzy muszą utrzymywać przepływ danych, nawet w środowiskach o dużym natężeniu ruchu.

Łatwe zarządzanie siecią firmową.
DAP-X2850 współpracuje z Nuclias Connect. To platforma do zarządzania oparta na oprogramowaniu (z opcjonalnym kontrolerem sprzętu), która może być stosowana lokalnie lub w usłudze chmury publicznej. Zadania administracyjne, które można wygodnie i szybko realizować przez aplikację Nuclias Connect lub oprogramowanie, pozwalają na łatwy dostęp, automatyzację oraz skalowalność sieci.

Łatwe zarządzanie siecią z Nuclias Connect
Łatwa automatyzacja, monitorowanie, zarządzanie i skalowanie siecią zgodnie z potrzebami biznesowymi bez dodatkowych kosztów przez centralnie zarządzaną platformę Nuclias Connect.


Następna generacja -Wi-Fi 6
Większa wydajność sieci i mniejsze opóźnienia, z prawie czterokrotnie większą pojemnością w porównaniu do wcześniejszych standardów Wi-Fi


2, 5-gigabitowe łącza uplink
2 porty LAN ports (2, 5G/1G) zapewniają wydajne działanie sieci kablowej, co eliminuje wąskie gardła w punkcie dostępowym


Bezpłatne oprogramowanie i aplikacja
Szybka konfiguracja, zarządzanie i monitorowanie punktów dostępowych lokalnie przez bezpłatne narzędzie do zarządzania lub zdalnie przez aplikację Nucliast Connect


Elastyczne wdrożenie z PoE
Obsługa Power over Ethernet (802. 3at) upraszcza instalację z mniejszą plątaniną kabli. Konstrukcja umożliwia łatwą instalację na gniazdach ściennych Ethernet.


Bezpieczeństwo i wydajność
Doskonała przepustowość dzięki technologii MIMO 4x4, sterowaniu pasmem i funkcji airtime fairness w dwóch zakresach, z inteligentnym zarządzaniem użytkownikami z użyciem szyfrowania bezprzewodowego WPA3™


Sprawniejsze zadania administracyjne
Administratorzy mogą wydajniej i efektywniej pracować dzięki opcjom opartym na rolach, umożliwiającym delegowany dostęp w całej sieci. Wdrożenia, konfiguracja, aktualizacja i rozbudowa jest możliwa w wielu lokalizacjach przy użyciu intuicyjnego pulpitu nawigacyjnego.


Opracowane dla IoT
Target Wake Time (TWT) zmniejsza pobór mocy urządzeń Wi-Fi 6 oraz IoT.


Wydajna sieć Wi-Fi 6 przyspieszająca procesy firmy.
DAP-X2850, dzięki połączeniom o prędkości do 3600 Mb/s w standardzie Wi-Fi 6 802. 11ax, umożliwia transfer dużych danych i strumieniowanie wideo najwyższej jakości, nawet w środowiskach o dużej gęstości połączeń.

Wi-Fi 6 to większa wydajność sieci i mniejsze opóźnienia, z prawie czterokrotnie większą pojemnością w porównaniu do wcześniejszych standardów Wi-Fi.

Komfort korzystania dzięki zoptymalizowanej sieci bezprzewodowej.
DAP-X2850 obsługuje sterowanie pasmem, 4x4 MU-MIMO oraz kształtowanie wiązki – technologie zaprojektowane w celu zmniejszenia zatorów.

Natomiast Load Balancing oraz Airtime Fairness równoważą obciążenie między punktami dostępowymi. To przekłada się na optymalne wykorzystanie zasobów i zapewnia każdemu urządzeniu najlepsze możliwe połączenie bez obciążania całej sieci.

Wiele trybów pracy.
DAP-X2850 można skonfigurować zgodnie z wymaganiami sieci oraz zoptymalizować jego wydajność:

- Tryb punktu dostępowego
- Wireless distribution system (WDS) z punktem dostępowym
- WDS/most (bez rozgłaszania AP)
- Bezprzewodowy klient

Łatwa instalacja w dowolnym miejscu.
DAP-X2850 można zamontować na suficie, ścianie lub umieścić na biurku. Wbudowana funkcja PoE ułatwia instalację z użyciem kabla Ethernet. To idealne rozwiązanie w przypadku rozbudowanych instalacji w miejscach, w których gniazdka elektryczne nie są łatwo dostępne.


Zaawansowane i dostosowane do potrzeb zarządzanie siecią lokalną.
Nuclias to ujednolicone narzędzie do zarządzania siecią z przystępną cenowo skalowalnością, konfigurowalnymi elementami sterującymi, zaprojektowane jako rozwiązanie dla każdego rodzaju działalności.

Skuteczne zarządzanie wieloma lokalizacjami.
Ustawienie odpowiednich poziomów uprawnień dla centrali i filii oraz różnych konfiguracji umożliwia łatwe zarządzanie sieciami w wielu lokalizacjach. Wstępna konfiguracja urządzeń sieciowych przed wysłaniem do biur regionalnych przekłada się na szybsze i wydajniejsze wdrożenia.

Zarządzanie siecią firmową jak nigdy dotąd.
Zarządzanie i sterowanie siecią za pomocą Nuclias Connect odbywa się z dowolnego miejsca przez połączenie internetowe. Analiza ruchu i raportów, dostępnych przez wygodny interfejs w przeglądarce lub aplikacji, dostarcza różnorodnych informacji o sieci i użytkownikach. Szczegółowe informacje pochodzące z danych o ruchu mogą posłużyć do tworzenia wartości biznesowej, a ruch można śledzić zarówno w całej sieci, jak też na poziomie pojedynczego punktu dostępowego.

Szybkie logowanie gości dzięki Captive Portal.
Osoby gościnnie korzystające z sieci mogą szybko się zalogować przez captive portal. Podanie adresu e-mail nie tylko udostępni połączenie, ale pozwoli też skorzystać z konta Facebook lub Google. Dodatkowo firma zyskuje możliwość zwiększenia świadomości marki oraz promocji. Jednocześnie to źródło szczegółowych informacji o użytkownikach przekładające się na lepsze zrozumienie ich klientów.

Rozbudowa sieci Wi-Fi wraz z firmą.
Elastyczność finansowa i techniczna, jaką zapewnia Nuclias Connect, umożliwia rozbudowę sieci niewielkich rozmiarów do maksymalnie 1000 punktów dostępowych przy zachowaniu wydajnego i scentralizowanego systemu zarządzania.


Kontroler sprzętowy Nuclias
Kontroler bezprzewodowy DNH-100 zapewnia niedrogie, gotowe rozwiązanie i eliminuje potrzebę instalacji i późniejszego nadzorowania Nuclias Connect na dodatkowym sprzęcie, takim jak serwer lub komputer. Obsługuje do 100 punktów dostępowych, automatycznie wykrywa nowe urządzenia, przesyła konfiguracje i zapewnia niezawodne zarządzanie sprzętem. To po prostu rozwiązanie Plug&Play.

Opcje montażowe D Link Nuclias Connect Dap X2850

Bezpośredni link do pobrania Opcje montażowe D Link Nuclias Connect Dap X2850

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Opcje montażowe D Link Nuclias Connect Dap X2850