Instrukcja odbioru Dewalt Dcw682

Instrukcja odbioru Dewalt Dcw682 zawiera szczegółowe informacje i instrukcje dotyczące użytkowania wkrętarki. Zawiera ona również informacje na temat bezpieczeństwa, zasad przed użyciem narzędzia, jego czyszczenia i konserwacji. Instrukcja odbioru jest niezbędna, aby użytkownik mógł wykorzystać w pełni wszystkie funkcje i możliwości wkrętarki. Instrukcja odbioru Dewalt Dcw682 zawiera także informacje na temat bezpiecznego użytkowania narzędzia, właściwego zmieniania elementów zamienne i regulacji prędkości. Ważne jest, aby wszystkie wskazówki zawarte w instrukcji zostały zachowane, aby zapewnić bezpieczeństwo i optymalne wykonanie pracy.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja odbioru Dewalt Dcw682

Rejestracja produktu

Zarejestrowanie swojego zakupu w MyDEWALT umożliwia dostęp do informacji o serwisie gwarancyjnym, najnowszych aktualizacjach i ofertach, ocenianie i recenzowanie swoich produktów.

Naprawy i części zamienne

Użyj naszego wygodnego lokalizatora, aby uzyskać pomoc w odszukaniu najbliższego autoryzowanego serwisu DEWALT. Więcej informacji można uzyskać tutaj.

Serwis DEWALT

Podejmujemy szeroko zakrojone działania, aby zapewnić, że wszystkie nasze produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i spełniają wszystkie odpowiednie przepisy branżowe.

Informacje o gwarancji

Uzyskaj wszystkie potrzebne informacje na temat gwarancji, naprawy lub wymiany produktu.

Informacje O Produkcie

  Nasz wygodny lokalizator pomoże znaleźć najbliższego autoryzowanego sprzedawcę DEWALT. Wyczerpujące informacje można znaleźć tutaj.

  XR FLEXVOLT to nasza przełomowa gama bezprzewodowych narzędzi 54V, które zapewniają moc narzędzi przewodowych i swobodę narzędzi bezprzewodowych. Akumulator XR FLEXVOLT to jedyny akumulator na rynku, który automatycznie przełącza się z 54V na 18V, co pozwala mu na zasilanie elektronarzędzi z gamy 18V XR i XR FLEXVOLT pracujących z napięciem zarówno 18V, jak i 54V. Dowiedz się więcej o XR FLEXVOLT tutaj.

  Tak. Akumulatory XR FLEXVOLT są zgodne wstecznie z wszystkimi produktami i ładowarkami 18V XR - każde bezprzewodowe elektronarzędzie 18V XR, które już posiadasz, można zasilać akumulatorem XR FLEXVOLT.

  Na stronach poświęconych produktom znajdują się odnośniki do pobierania instrukcji obsługi. Aby przejść na stronę produktu, wpisz kod lub nazwę produktu w pasku wyszukiwania na górze naszej witryny internetowej.

  Strona poświęcona produktowi zawiera listę danych o drganiach dotyczących narzędzi.

  Aby uzyskać wszelkie informacje techniczne dotyczące kotew i elementów złącznych, kliknij tutaj.

  Gwarancja

   Użytkownicy mają możliwość przedłużenia gwarancji na swoje narzędzia DEWALT do 3 lat. Wystarczy zarejestrować się na stronie MYDEWALT i postępować zgodnie z poleceniami w serwisie, aby zarejestrować swój produkt, i dodać go do swojej zakładki „Przegląd narzędzi” w czasie 4 tygodni od zakupu. Aby się zarejestrować, kliknij tutaj.

   Użyj naszego wygodnego lokalizatora, aby uzyskać pomoc w odszukaniu najbliższego autoryzowanego serwisu DEWALT. Więcej informacji można uzyskać tutaj.

   Wyświetl pełne warunki swojej gwarancji tutaj.

   Serwis I Informacje Techniczne

    Aby wyszukać odpowiednie części, instrukcje obsługi i rysunki dotyczące Twojego narzędzia, musimy znać numer modelu i numer typu tego narzędzia. W narzędziach DEWALT numer modelu i numer typu zwykle są umieszczone na etykiecie ostrzegawczej lub tabliczce znamionowej, która zwykle znajduje się na spodzie lub z boku narzędzia. W przypadku większych urządzeń, jak generatory, etykieta znajduje się zwykle na górze urządzenia.

    Numer seryjny produktu znajduje się zwykle na etykiecie znamionowej lub w komorze akumulatora. Zwykle ma postać serii cyfr lub kombinacji liter i cyfr. Aby uzyskać pomoc w odszukaniu numeru seryjnego, wyświetl przewodnik w formacie PDF dostępny tutaj.

    Kody daty to rok produkcji, po którym następuje tydzień produkcji oraz kod fabryki. Na przykład, produkt wykonany w drugim tygodniu 2017 r. w fabryce nr 59 jest oznaczony kodem 2017- 02 59. Aby uzyskać pomoc w odszukaniu kodu daty, wyświetl przewodnik w formacie PDF dostępny 

    Możesz skontaktować się z serwisem technicznym odwiedzając naszą witrynę dotyczącą serwisowania dostępną tutaj.

    ZNAJDŹ NAJBLIŻSZEGO SPRZEDAWCĘ

    Produkty i akcesoria DEWALT są dostępne do zakupu przez Internet i w punktach sprzedaży detalicznej w całym kraju. Wyszukaj najbliższy punkt sprzedaży, podając kod pocztowy lub miasto.

    DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ?

    Jako uczestnik MYDEWALT masz możliwość przedłużenia gwarancji na niektóre ze swoich narzędzi DEWALT do 3 lat. Wystarczy zarejestrować się na stronie MYDEWALT i postępować zgodnie z poleceniami w serwisie, aby zarejestrować swój nowy produkt, i dodać go do swojej zakładki „Przegląd narzędzi” w czasie 4 tygodni od zakupu*.

    check_circle_outline Zarejestruj produkty na przedłużoną gwarancję - do 3 lat

    check_circle_outline Otrzymuj najnowsze wiadomości, aktualizacje i oferty, gdy tylko będą dostępne

    check_circle_outline Zostaw opinie o produktach

    check_circle_outline Bądź częścią społeczności

    SERWIS I WSPARCIE

    MyDEWALT ułatwia odnajdywanie instrukcji obsługi i informacji serwisowych w jednym miejscu. 

    RODZAJE KONT

    Dwa konta zapewniające najlepsze wrażenia z korzystania z oferty DEWALT.

    Professional

    Expert

    Rejestruj produkty, aby skorzystać z przedłużonej gwarancji

    check_circle_outline

    check_circle_outline

    Otrzymuj najnowsze wiadomości, aktualizacje i informacje o promocjach

    remove_circle_outline

    check_circle_outline

    Publikuj recenzje produktów

    check_circle_outline

    check_circle_outline

    Uczestnicz w ankietach dla klientów

    remove_circle_outline

    check_circle_outline

    Dołącz do listy, aby zostać testerem narzędzi

    remove_circle_outline

    check_circle_outline

    * Dowód zakupu i wydrukowany certyfikat gwarancji będą wymagane w przypadku wszelkich roszczeń gwarancyjnych.

    Instrukcja odbioru Dewalt Dcw682

    Bezpośredni link do pobrania Instrukcja odbioru Dewalt Dcw682

    Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

    Ostatnia aktualizacja Instrukcja odbioru Dewalt Dcw682