Instrukcja aktualizacji Bosch Gsr18v 1330cn

Instrukcja aktualizacji Bosch Gsr18v 1330cn to szczegółowy dokument, który zawiera informacje na temat najnowszych aktualizacji oprogramowania dla Bosch Gsr18v 1330cn. Instrukcja zawiera wytyczne dotyczące instalacji, a także informacje na temat zalecanego zaktualizowanego oprogramowania. Instrukcja aktualizacji Bosch Gsr18v 1330cn zawiera także informacje na temat dodatkowych funkcji, które można uzyskać po aktualizacji oprogramowania. Dzięki aktualizacji oprogramowania Bosch Gsr18v 1330cn można zwiększyć wydajność narzędzia, dostosować go do nowych wymagań lub uzyskać dostęp do najnowszych funkcji.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja aktualizacji Bosch Gsr18v 1330cn

Wiertarko-wkrętarki akumulatorowe

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa

Mocna, innowacyjna wiertarko-wkrętarka Bosch z silnikiem bezszczotkowym EC

 • Wysoka moc: moment obrotowy 110 Nm i bezszczotkowy silnik EC zapewniają szybkie tempo pracy
 • Wytrzymałość: metalowy uchwyt narzędziowy przeznaczony do najtrudniejszych prac
 • Komfort: spersonalizuj swoje elektronarzędzie, zmieniając jego ustawienia, np. funkcję KickBack Control lub informację o zmianach statusu – wszystko to umożliwia aplikacja MyTools

Zobacz dane techniczne

w walizce L-BOXX 136

Nr katalogowy: 0 601 9G0 109

Kup od partnerów firmy Bosch

Ten produkt zawiera

 • Rękojeść dodatkowa 1 602 025 07X
 • L-BOXX 136 1 600 A01 2G0
 • w walizce L-BOXX 136 z 2 akumulatorami Li-ion 5, 0 Ah, szybką ładowarką

  Nr katalogowy: 0 601 9G0 10C

  Kup od partnerów firmy Bosch

 • 2 akumulatory GBA 18V 5. 0Ah 1 600 A00 2U5
 • Szybka ładowarka GAL 18V-40 Professional 1 600 A01 9RJ
 • 18, 0 V Moment obrotowy (wkr. miękkie/twarde/maks. )*47/85/110 NmPrędkość obrotowa bez obciążenia (1. / 2. bieg)*0 – 480 / 0 – 2. 100 min-1Ciężar bez akumulatora*1, 8 kgTyp akumulatoraTechnologia litowo-jonowa Zakres mocowania uchwytu wiertarskiego min. /maks. 1, 5 / 13 mmLiczba zakresów momentu obrotowego25+1

  Dodatkowe informacje

  Napięcie akumulatora

  Średnica wiercenia

  Maks. Ø wiercenia w drewnie82 mmMaks. Ø wiercenia w stali13 mm

  Średnica śrub

  Maks. Ø wkrętów12 mm

  Informacje o emisji hałasu i drgań

  Poziom ciśnienia akustycznego70 dB(A) Poziom mocy akustycznejBłąd pomiaru K3 dB

  Pokaż więcej

  A-ważony poziom szumów elektronarzędzia wynosi typowo: poziom ciśnienia akustycznego 70 dB(A); poziom mocy akustycznej 70 dB(A). Błąd pomiaru K= 3 dB.

  Potrzebujesz części zamiennych?

  Tutaj szybko i łatwo znajdziesz części zamienne pasujące do Twojego narzędzia Bosch Professional.

  Znajdź część zamienną

  Znajdź odpowiednią część zamienną

  Nasze produkty można jednoznacznie zidentyfikować przy użyciu 10-cyfrowego numeru katalogowego podanego na narzędziu. Upewnij się, że numer katalogowy odpowiada numerowi w polu z informacją dotyczącą Twojego narzędzia. Jeśli numer katalogowy poniżej nie odpowiada numerowi na Twoim narzędziu, użyj naszego katalogu części zamiennych, aby wyszukać części, której potrzebujesz.

  Nazwa produktu

  GSR 18V-110 C

  Opis

  INFORMACJA O PRODUKTACH

  Pytania dotyczące Elektronarzędzi, narzędzi pomiarowych i osprzętu Bosch Professional.

  Pon. - Pt. :8. 30 – 16. 30

  *koszt połączenia wg taryfy lokalnej

  INFOLINIA SERWISOWA

  Pytania dotyczące napraw, serwisu elektronarzędzi oraz części zamiennych do elektronarzędzi Bosch Professional.

  Pytania i odpowiedzi

  Tutaj uzyskasz odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące naszych usług serwisowych.

  Ulepszenia:

  • Ogólna poprawa stabilności i wydajności.

  Nowe funkcje:

  Dodano nowe wartości: Przejdź do Ustawienia Kiox > Ekrany i skonfiguruj nowy ekran lub edytuj istniejący, aby móc wybrać nowe wartości: „Szacowany czas przybycia”, „Odległość do celu”, „Czas do celu”, „Podjazd”, „Zjazd”, „Wykorzystanie trybu jazdy” i „Wspomaganie”.

  Ulepszenia:

  • Aktualizacja mapy: mapy dla aplikacji na smartfony eBike Connect zostały zaktualizowane na stan z października 2020 r. 
  • Ulepszenia wizualne
  • Ogólna poprawa stabilności i wydajności.

  Ulepszenia:

  • Bardziej rozbudowane wspomaganie: Dwustopniowe wspomaganie marszu jest teraz aktywne przez 10 sekund.
  • Zoptymalizowany czas uruchamiania. 
  • Ogólna poprawa stabilności i wydajności. 
  07/2020: Informacje dotyczące wersji Kiox 3. 0. 1. 0

  Aktualizacje:

  • Nawigacja: Nową funkcję nawigacji Kiox uruchomia się na smartfonie. Komputer pokładowy jest połączony z nim przez Bluetooth i pokazuje zaplanowaną trasę na wyświetlaczu jako linię. Podczas jazdy widok na wyświetlaczu obraca się w kierunku ruchu, a ponadto Kiox pokazuje także odległość do celu.
  • Planowanie tras: Trasy można łatwo zaplanować w aplikacji eBike Connect lub na portalu online. Następnie są one wysyłane do Kiox za pośrednictwem aplikacji. W połączeniu z siecią komoot lub Outdooractive można znaleźć wiele innych tras w pobliżu.
  • Spersonalizowane wskazania: Ekrany i wybór wyświetlanych danych dotyczących jazdy można łatwo skonfigurować bezpośrednio w Kiox, a tym samym dostosować do własnych potrzeb.

  Usprawnienia:

  • Ręczny pokaz slajdów: Gdy Kiox jest w trybie offboard, możesz przełączać między różnymi ekranami, naciskając przycisk z symbolem światła.
  • Ostatni ekran: Kiox zawsze zaczyna od ostatniego ekranu wybranego przed wyłączeniem.
  • Stan naładowania baterii: Gdy Kiox jest włożony na rower, symbol baterii jest zastępowany przez „-”, jeśli nie są dostępne żadne informacje o systemie.
  • Wskaźnik tętna: Nawet jeśli aplikacja na smartfony eBike Connect została zamknięta podczas jazdy, informacje o tętnie są nadal wyświetlane podczas trwania aktywności.
  10/2019: Informacje dotyczące wersji 2. 0 Kiox

  Aktualizacje:

  • ABS: Wskazanie stanu ABS zostało zintegrowane z komputerem Kiox. Połączenie ABS z komputerem Kiox eliminuje dodatkową część osprzętu w postaci lampki kontrolnej.
  • eSuspension: W pełni zintegrowanym elektronicznie sterowanym zawieszeniem można łatwo sterować za pomocą komputera pokładowego Kiox. Tryby eSuspension można ustawiać bezpośrednio w komputerze Kiox.
  • Lock: Nowa funkcja Premium Lock zapewnia dodatkową ochronę przed kradzieżą. Funkcja Lock skonfigurowana po raz pierwszy w aplikacji na smartfon eBike Connect zapewnia, że wspomaganie silnikiem jest dostępne tylko przy włączonym komputerze Kiox.

  Nowe funkcje:

  • Widok mapy dla wyników wyszukiwania: Znajdź punkty zainteresowania (POI) za pomocą urządzenia Nyon - przełącz z widoku listy na widok mapy, aby zobaczyć lokalizację punktu POI na mapie. Rozpocznij nawigację do wybranego punktu POI, wybierając go w widoku mapy. Stuknij niebieską ikonę, aby przełączać się między tymi dwoma widokami.
  • Autozoom: Jeśli zbliżasz się do zakrętu lub skrzyżowania i zmniejszasz prędkość, widok mapy w urządzeniu Nyon zmienia się automatycznie. Wyświetla on teraz szczegółowy widok otoczenia. Automatyczne powiększanie mapy w zależności od prędkości jest dostępne w trybie mapy 2D. Aktywuj opcję w sekcji "Ustawienia mapy".
  • Wyświetlanie punktów orientacyjnych: W portalu online eBike Connect można planować trasy z uwzględnieniem punktów postojowych - wybierz do ośmiu z listy punktów POI lub dodaj kolejne miejsca docelowe. Te punkty postojowe, zwane również punktami trasy, są teraz wyświetlane w urządzeniu Nyon podczas nawigacji. Po osiągnięciu punktu trasy urządzenie Nyon sygnalizuje krótkim sygnałem dźwiękowym. Podczas przejażdżki można po prostu pominąć zaplanowane punkty orientacyjne - Nyon zabierze Cię do następnego punktu orientacyjnego. Należy pamiętać, że trasy z punktami orientacyjnymi można planować wyłącznie w portalu online eBike Connect.
  • Śledzenie celów fitness: Ta nowa funkcja umożliwia wyznaczanie osobistych celów i śledzenie ich bezpośrednio w aplikacji Nyon. Ile kalorii chcesz spalić w tym tygodniu? Jak duży dystans chcesz pokonać w tym miesiącu i w jakim czasie? Ile metrów przewyższenia chcesz zdobyć w tym roku? - Stukając na ekranie celów, można przełączać się między różnymi widokami, aby na bieżąco śledzić postępy. Żądane wartości można ustawić w ustawieniach w obszarze Ustawienia kafelków > Ekrany i kafelki > Cele. Opcjonalnie można również uzyskać dostęp do ustawień za pomocą ikony koła zębatego na kafelku.
  • Rozszerzenie ekranu oszczędności: Możesz teraz śledzić, ile emisji CO2 możesz zaoszczędzić, korzystając z roweru eBike, w porównaniu z podróżami samochodem. Stukając na ekranie oszczędności, można przełączać się między dwoma widokami: Pieniądze lub Oszczędności CO2.
  • Automatyczna jasność wyświetlacza: Jasność wyświetlacza Nyon można ustawić ręcznie lub powierzyć to zadanie zintegrowanemu czujnikowi oświetlenia otoczenia. Powoduje to automatyczne dostosowanie jasności ekranu do odpowiednich warunków oświetlenia. Ponadto w trybie automatycznym można określić intensywność regulacji jasności - jeśli oczy są wrażliwe na jasne światło, należy przesunąć zasięg do zakresu minusowego. Jeśli potrzebujesz większej jasności, przesuń suwak w prawo. Niezależnie od wybranego ustawienia jasność wyświetlacza jest nadal regulowana automatycznie, ale z uwzględnieniem osobistych preferencji użytkownika.

  Ulepszenia:

  • Materiał mapowy: Materiał mapowy został zaktualizowany na październik 2021 roku. Aktualizacja map obejmuje również portal online i aplikację na smartfony eBike Connect.
  • Struktura menu: Bardziej przejrzysta struktura menu zapewnia szybki przegląd. Tam, gdzie ma to sens, dodaliśmy bezpośredni dostęp do ustawień.
  • Ogólne poprawki stabilności i wydajności.

  Uwaga: Po zainstalowaniu tej aktualizacji dotychczasowe mapy zostaną usunięte i konieczne będzie ich ponowne pobranie.

  Ulepszenia:

  • Materiał mapowy: Materiał mapowy został zaktualizowany na październik 2021 roku.

  * Numer części znajduje się z tyłu urządzenia (10 cyfr).

  Nowe funkcje:

  • Ekran pogody: Ciesz się prognozami pogody AccuWeather® bezpośrednio na swoim Nyon. Zdecyduj, kiedy najlepiej rozpocząć jazdę, aby dotrzeć do celu bez opadów i cieszyć się piękną pogodą. Dotykając trzech kropek na ekranie pogody na Nyon, możesz wybrać między aktualną pogodą i temperaturą, prawdopodobieństwem deszczu lub indeksem UV i prognozami na następne pięć godzin.
   Wystarczy upewnić się, że Nyon jest połączony przez Bluetooth® ze smartfonem z dostępem do Internetu i uruchomiona jest aplikacja eBike Connect. Następnie wyjdź na zewnątrz, aby prawidłowo określić pogodę w Twojej lokalizacji.
  • Profil wysokości: przejdź do zarządzania ekranem i skonfiguruj duży kafelek, aby móc zobaczyć profil wysokości bieżącej podróży. Dotknij ekranu, aby przełączać się między powiększonym widokiem a profilem wysokości całej podróży.
  • Stan naładowania baterii: przejdź do zarządzania ekranem i skonfiguruj mały kafelek, aby móc zobaczyć stan naładowania smartfona w Nyon.
  • Wyniki wyszukiwania na mapie: Planując następną podróż z Nyon, możesz albo wyświetlić wyniki wyszukiwania na liście, albo wyświetlić je na mapie w celu lepszej orientacji. Wystarczy dotknąć pinezkę, aby wybrać miejsce docelowe.
  • Polecane mapy: Nyon automatycznie sprawdza, który region lub kraj jest najbliżej Twojej aktualnej lokalizacji i podpowiada, którą mapę pobrać.

  Ulepszenia:

  • Aktualizacja mapy: mapy zostały zaktualizowane na stan z października 2020 r. Aktualizacja obejmuje również aplikację na smartfony eBike Connect i portal internetowy. 
  • Aktualizacja ekranu oszczędności: dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić, decydując się na korzystanie z roweru elektrycznego zamiast samochodu elektrycznego. Dodaliśmy również jednostki galon i mila dla naszych użytkowników z USA.
  • Styl koloru mapy: ręcznie zmień styl kolorów mapy i wybierz tryb automatyczny, dzienny, nocny lub w tle.
  • Kilka drobnych ulepszeń wizualnych

  Uwaga: Po zainstalowaniu tej aktualizacji bieżące mapy zostaną usunięte i trzeba będzie je ponownie pobrać.

  Nowe funkcje:

  • Ekran Oszczędności: Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile możesz zaoszczędzić, wybierając eBike zamiast samochodu, zapoznaj się z informacjami na nowym ekranie Oszczędności. Można go włączyć w ustawieniach zarządzania ekranem. Możesz również zobaczyć porównanie bieżącego i poprzednich tygodni lub wybrać inną walutę w ustawieniach.
  • Wspomagany GNSS: połączenie między Nyon a Twoim smartfonem oznacza, że jakość i precyzja połączenia satelitarnego może ulec znacznej poprawie. Możesz szybciej rozpocząć następną podróż z przewodnikiem oraz płynniej i dokładnej śledzić swoją aktywność.
  • Zacznij szybko: znajdź następną trasę w aplikacji eBike Connect, dotknij „Rozpocznij trasę na Nyon” i gotowe. Zaplanowana trasa zostanie automatycznie przeniesiona do Nyon i możesz rozpocząć nawigację.
  • Podążaj wytyczoną trasą: jeśli chcesz zawsze podążać trasą wytyczoną na początku, możesz wyłączyć opcję automatycznego ponownego wytyczania trasy w urządzaniu Nyon.
  • Skala na mapie: Podczas powiększania lub przesuwania na ekranie mapy, Nyon wyświetli oznaczenie skali w celu określenia aktualnego poziomu powiększenia.
  • Strefa czasowa jest ustawiana automatycznie za pomocą sygnału GNSS.

  Ulepszenia:

  • Bardziej rozbudowane wspomaganie: Dwustopniowe wspomaganie marszu jest teraz aktywne przez 10 sekund. Stan aktywnego wsparcia jest wyświetlany w formie zielonego paska wskaźnika.
  • Ekrany wprowadzające: Oprócz dotyku, ekrany wprowadzające na urządzeniu Nyon możesz również obsługiwać za pomocą pilota.
  • Zoptymalizowane algorytmy — dokładniejsze dane dotyczące wysokości nad poziomem morza i wznoszenia.
  • Ogólna poprawa stabilności i wydajności.
  09/2020: Informacje dotyczące wersji komputera Nyon (od MY21)
  • Łatwa obsługa: Dzięki funkcji dotykowej Nyon można obsługiwać intuicyjnie i sterować nim podczas jazdy za pomocą oddzielnego panelu obsługi. Solidny wyświetlacz pozostaje w pełni funkcjonalny nawet w deszczu lub kurzu; można go obsługiwać w rękawicach rowerowych.
  • Doskonały design: 3, 2-calowy kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości otrzymał nagrodę Red Dot Award.
  • Łatwość odczytu: Jasność i podświetlenie wyświetlacza automatycznie dostosowują się do światła otoczenia. Specjalna powłoka zmniejsza odbicia i eliminuje odciski palców. Można wybrać ciemne lub jasne wskazania z maksymalnym kontrastem.
  • Uchwyt wyświetlacza: Aby zapewnić najlepszą możliwą czytelność, uchwyt wyświetlacza można zamontować w jednej z dwóch pozycji. Centralne mocowanie nad kierownicą zostało specjalnie zaprojektowane do rowerów górskich, a w rowerach turystycznych uchwyt można ustawić bardziej z przodu.
  • Aktualizacja oprogramowania: Aktualizacje oprogramowania lub nową zawartość map można wygodnie pobrać i zainstalować bezprzewodowo.
  • ABS: Lampka kontrolna Bosch eBike ABS znajduje się na wyświetlaczu. 
  • Powrót do punktu początkowego: Można zapisać ręcznie bieżącą lokalizację, aby w dowolnym momencie móc wrócić do tego punktu początkowego. 
  • Nawigacja: Wprowadzanie następnego celu, powiększanie obszaru mapy, przesuwanie go i wybieranie celu na mapie – wszystko to można kontrolować za pomocą ekranu dotykowego. Podczas jazdy wskazówki dźwiękowe ostrzegają o następnym zakręcie.
  • Wskazówki dotyczące zasięgu: Podczas planowania trasy Nyon wskazuje, czy można dotrzeć do celu za pomocą ustawionego wspomagania silnikiem. Podczas jazdy Nyon odpowiednio wcześnie informuje, jeśli należy wybrać inny tryb wspomagania.
  • Porównanie osiągów: Nyon porównuje prędkość, moc i częstotliwość pedałowania podczas bieżącej jazdy ze średnimi wartościami i pokazuje, czy Twoje osiągi są lepsze, czy gorsze od wartości średniej. 
  • Blokuj: Funkcja premium Blokuj wyłącza wspomaganie silnikiem po zdjęciu komputera pokładowego, co czyni rower mniej atrakcyjnym dla złodziei. Blokada elektroniczna wyłącza się dopiero po założeniu tego samego komputera pokładowego.
  04/2022: Informacja o wydaniu wersji oprogramowania Nyon 1. 9. 2. 0 (numer części Nyon xxxx xxx 907) i 2. 0 (numer części Nyon xxxx xxx 915). *.

  Ulepszenia:

  • Materiał mapowy: Materiał mapowy został zaktualizowany na październik 2021 roku.

   07/2020: Informacje dotyczące wersji oprogramowania urządzenia Nyon 1. 8. 0 (numer części Nyon xxxx xxx 907) i 2. *

   Usprawnienia:

   • Zawartość map: Aktualizacja zawartości mapy (do stanu z października 2019 r. ) jest już dostępna do pobrania. Aktualizacja map obejmuje także aplikację eBike Connect na smartfony oraz portal internetowy ebike-connect. com.
   • Ogólne ulepszenia pod względem stabilności.

   * Odpowiedni (10-cyfrowy) numer części można znaleźć z tyłu urządzenia.

   11/2018: Informacje dotyczące wersji oprogramowania urządzenia Nyon 1. 7. 5. *

   Aktualizacje:

   • Zawartość map: Aktualizacja zawartości map (do stanu z czerwca 2018 r.
   • Dane zdrowotne: Możesz teraz od razu zdecydować, czy dane częstotliwości uderzeń serca zapisane w urządzeniu Nyon mogą być przesyłane do profilu użytkownika eBike Connect. Dane takie, jak waga czy poziom aktywności, również nie będą zapisywane w urządzeniu Nyon bez wyraźnej zgody użytkownika. Pamiętaj, że dane te są wymagane do dokładnego określenia kondycji fizycznej użytkownika. Odpowiednie ustawienia są dostępne w portalu eBike Connect w menu „Mój profil”.
   • Dane lokalizacji: Możesz teraz od razu zdecydować, czy zapisane w urządzeniu Nyon aktywności obejmujące dane GPS mogą być zapisywane w profilu użytkownika eBike Connect. Nie dotyczy to wprowadzania danych adresu zamieszkania lub miejsca pracy.

    07/2017: Informacje dotyczące wersji oprogramowania urządzenia Nyon 1. 6. 2 (numer części Nyon xxxx xxx 907) i 2. 2 (numer części Nyon xxxx xxx 915). Odpowiedni (10-cyfrowy) numer części można znaleźć z tyłu urządzenia.

    Uwaga:

    Aby uzyskać dostęp do najnowszych funkcji i usprawnień, zaleca się aktualizację oprogramowania komputera pokładowego Nyon do najnowszej wersji. Instrukcje dotyczące aktualizacji oprogramowania urządzenia można znaleźć w dokumencie „Często zadawane pytania”. Aktualną wersję oprogramowania urządzenia Nyon można znaleźć na Pulpicie.

    Usprawnienia:

    • Zawartość map: Aktualizacja zawartości mapy (do stanu z marca 2017 r.
    • Przesuwanie widoku mapy: Mapę można przesunąć bezpośrednio za pomocą joysticka. Zapewnia to lepszy widok okolicy oraz trasy.
    • Widok mapy zgodny z kierunkiem jazdy: Kierunek wyświetlania mapy 2D można określić w ustawieniach — dostępny jest widok w kierunku na północ lub w kierunku jazdy.
    • Tryb eMTB: Nowy tryb jazdy serii Performance Line CX zastępuje wcześniejszy tryb sportowy i ma parametry pośrednie między trybami jazdy Tour i Turbo.
    • Wskaźnik zużycia energii: Możesz wyświetlać zużycie energii podczas ostatniej trasy na ekranach użytkownika.
    • DualBattery: Stany akumulatora PowerPack są wyświetlane osobno w ustawieniach.
    • Wskaźnik profilu wysokości: W Trybie nawigacyjnym możesz wybrać wyświetlanie profilu wysokości lub mapy.
    • Nowy układ klawiatury: Nowy układ klawiatury (maszyna do pisania) pozwala w prosty i wygodny sposób określić cel trasy.
    • eShift: Obsługa zintegrowanych elektronicznych przerzutek firm Shimano i Rohloff.
    • Informacje o systemie: Ekran został zmieniony i rozszerzony o dodatkowe szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych komponentów.
    • Wiadomości SMS: Usunięto błąd wyświetlania wiadomości SMS.

    Nowe funkcje:

    • Importuj swoje pliki GPX bezpośrednio do aplikacji eBike Connect: Podobnie jak w przypadku portalu internetowego, możesz teraz załadować swoje samodzielnie utworzone lub współdzielone trasy bezpośrednio w aplikacji na smartfony w sekcji "Mapa" i śledzić je za pomocą wyświetlaczy Kiox lub Nyon. Możesz nawet otrzymywać instrukcje nawigacyjne turn-by-turn.


    Ulepszenia:

    • Kisebb hibákat is kijavítottunk és javítottunk - például a magassági és emelkedési/lejtési értékek most már pontosabbak.

    Nowe funkcje:

    • Strava: rejestruj dane dotyczące aktywności i synchronizuj je ze swoją społecznością w ramach aplikacji Strava. Po połączeniu konta Strava w aplikacji eBike Connect można automatycznie synchronizować wszystkie nowo zarejestrowane aktywności z profilem Strava. Oprócz poszczególnych segmentów, do aplikacji Strava można automatycznie przesłać również podsumowanie dnia. Przejdź do ustawień aplikacji eBike Connect w menu "Settings" > "Connected apps" > "Strava", aby to skonfigurować.

    Ulepszenia:

    • Podobnie jak w przypadku implementacji w portalu online, teraz można zresetować wprowadzone zmiany za pomocą funkcji premium niestandardowych trybów jazdy, zmienić adres e-mail i wyświetlić średnią moc wyjściową w podsumowaniu aktywności.
    • Próbujesz połączyć swoją aplikację z niezgodnym systemem Bosch eBike? Upewniliśmy się, że otrzymasz o tym powiadomienie.
    • Ulepszenia techniczne naszego Centrum pomocy.
    • Ogólne poprawki stabilności i wydajnośc.

    Nowe funkcje:

    • Google Fit: Wystarczy raz aktywować połączenie z usługą Google Fit, aby wszystkie przejazdy były automatycznie rejestrowane w aplikacji Google Fit. Otwórz ustawienia aplikacji eBike Connect i aktywuj połączenie z aplikacją Google Fit w sekcji "Connected apps" (Połączone aplikacje).
    • Centrum Pomocy: Nasze Centrum Pomocy zapewnia szybką pomoc. Znajdziesz tu odpowiedzi na ważne pytania, a także przydatne wskazówki. Zawartość Centrum Pomocy można teraz znaleźć również w aplikacji eBike Connect w zakładce "Więcej" > "Centrum Pomocy".
    • Jednostki miary: Przejdź do zakładki "Mój profil" i wybierz jednostki metryczne lub imperialne.

    Ulepszenia:

    • Materiał mapowy: Materiał mapowy został zaktualizowany na październik 2021 r. Aktualizacja map obejmuje również Nyon i portal online eBike Connect.
    • Poprawione obliczanie wartości: Kilka ulepszeń zapewnia dokładniejsze obliczanie wysokości i wartości wznoszenia/popadania podczas planowania tras w aplikacji eBike Connect.
    • komoot: podobnie jak w przypadku wdrożenia w portalu online, użytkownik decyduje, czy oprócz poszczególnych segmentów z profilem komoot ma być synchronizowane tylko podsumowanie dzienne. Ustawienie to można kontrolować w aplikacji eBike Connect w menu "Settings" > "Connected apps" > "komoot".
    • Struktura menu: Bardziej przejrzysta struktura menu na ekranie mapy zapewnia szybki przegląd.
    • Rozszerzone wsparcie dla podstawowych funkcji: Zoptymalizowaliśmy naszą aplikację, aby oferowała więcej funkcji dla urządzeń bez Usług Google. Usprawnienie to jest korzystne dla funkcji map, planowania trasy, nawigacji i śledzenia aktywności.
    • Do korzystania z aplikacji eBike Connect wymagany jest system Android 6.

    Nowe funkcje:

    • Status overview: Czy znasz naszą stronę Status overview ? Dzięki niej będziesz na bieżąco z aktualnym stanem naszych systemów, a także z ogłoszeniami o planowanych konserwacjach. Stronę z najnowszymi informacjami można znaleźć w sekcji „More” > „System status” (Więcej > Stan systemu).

    Ulepszenia:

    • Optymalizacja dla systemu Android 12
    • Optymalizacja mapy i funkcji nawigacji

    Ogólna poprawa stabilności i wydajności.

    Nowe funkcje:

    • Edytuj swoje zapisane lokalizacje: możesz teraz nie tylko zmienić nazwę, ale także w pełni edytować zapisane lokalizacje. Przejdź do Mapa > Zapisane lokalizacje > dotknij ikony informacji > zmień nazwę lub adres zapisanej lokalizacji. Porada: dodaj lub zmień adres domowy i służbowy w aplikacji eBike Connect i szybciej uzyskaj wskazówki dojazdu.
    • Stan naładowania baterii roweru elektrycznego: W sekcji „Mój eBike” możesz zobaczyć aktualny stan naładowania baterii roweru wyposażonego w Nyon, wyświetlany bezpośrednio pod ikoną roweru.
    • Zsynchronizuj swoje zaplanowane wycieczki komoot z eBike Connect: oprócz automatycznej synchronizacji zaplanowanych wycieczek komoot z eBike Connect jest teraz możliwość ręcznego uruchamiania tego procesu. Nowy przycisk znajdziesz w prawym górnym rogu ekranu w obszarze Mapa > Zapisane trasy.

    Ulepszenia:

    • Mapy: Mapy zostały zaktualizowane na stan z października 2020 r. Aktualizacja map obejmuje również Nyon (BUI350) i portal internetowy eBike Connect. 
    • Podjazd i zjazd: Podczas korzystania z Kiox na przejażdżkach, w obszarze Działania > Aktywność > przesuń raz w lewo, aby zobaczyć wartości wjazdu i zjazdu.
    • Rozwiązano problemy z niedokładną wysokością i wartościami wjazdu/zjazdu.

    Nowe funkcje:

    • Newsletter: Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z aktualnymi informacjami, nowościami i aktualizacjami produktów Bosch eBike Systems.

    Ulepszenia:

    • Często zadawane pytania: Rozszerzyliśmy naszą sekcję z często zadawanymi pytaniami i dodaliśmy sekcję z często zadawanymi pytaniami dla urządzenia Nyon (BUI350).
    • Ogólna poprawa stabilności i wydajności
    11/2020: Informacje dotyczące wersji 4. 3. 0 aplikacji na system Android

    Nowe funkcje:

    • Aktualizacja Kiox: w tej wersji wprowadziliśmy możliwość ręcznego sprawdzania dostępności aktualizacji do komputera pokładowego Kiox. Uruchom aplikację eBike Connect, przejdź do strony „My eBike”, dotknij urządzenia Kiox, z którym masz połączenie, i wybierz opcję „Sprawdź dostępność aktualizacji oprogramowania”. Jeśli dostępna jest nowa aktualizacja oprogramowania, proces aktualizowania rozpocznie się automatycznie, gdy tylko urządzenie Kiox połączy się z aplikacją eBike Connect.
    • Sklep z funkcjami premium: W aplikacji eBike Connect możesz wyszukać dodatkowe funkcje premium, takie jak Lock (blokada) lub Custom Riding Modes (niestandardowe tryby jazdy). Możesz sprawdzić, czy dostępne są funkcje premium do Twojego komputera pokładowego, wybierając w aplikacji opcję „Więcej”, a następnie „Sklep”. Menu Sklep będzie wyszarzone, jeśli nie ma dostępnych funkcji dla Twojego roweru eBike.

    Ulepszenia:

    • Poprawa układu
    • Ogólna poprawa stabilności i wydajności
    07/2020: Informacje dotyczące wersji 4. 0 aplikacji na system Android

    Aktualizacje:

    • Wsparcie dotyczące Nyon: Następca komputera Nyon jest teraz także zintegrowany z aplikacją na smartfony eBike Connect. Od teraz można wybrać Nyon w opcji „Mój rower elektryczny”.
    • Nawigacja za pomocą komputera Kiox: Nową funkcję nawigacji Kiox uruchomia się na smartfonie. Komputer pokładowy jest podłączony do smartfonu za pomocą Bluetooth i pokazuje planowaną trasę na Kiox w formie linii.
    • Dodatkowe języki: Aplikacja eBike Connect została przetłumaczona na japoński.

    Usprawnienia:

    • Ogólne ulepszenia pod względem stabilności.
    03/2020: Informacje dotyczące wersji 3. 4. 0 aplikacji na system Android

    Aktualizacje:

    • Zużycie baterii: Wprowadziliśmy kilka zmian w celu zoptymalizowania żywotności baterii Twojego smartfona.
    • Kiox: Automatyczne wyszukiwanie komputera Kiox w aplikacji można teraz przerwać bezpośrednio w powiadomieniu i w razie potrzeby później aktywować ręcznie w opcji Mój eBike.
    • Zapisane trasy i miejscowości: Zapisaną trasę można teraz usunąć także w aplikacji eBike Connect (z wyjątkiem tras komoot). Także zapisaną miejscowość można zmienić lub usunąć.
    10/2019: Informacje dotyczące wersji 3. 0 aplikacji na system Android

    Aktualizacje:

    • komoot — już teraz jest możliwe poznawanie nowych dróg rowerowych za pomocą nawigacji i funkcji planowania tras w usłudze komoot. Po jednorazowym połączeniu obu kont w aplikacji eBike Connect można synchronizować swoje jazdy i trasy z usługą komoot.
    • Zmieniony sposób prowadzenia użytkownika pozwala lepiej orientować się w aplikacji.

    Usprawnienia:

    • Ogólne ulepszenia stabilności. 4 aplikacji na system Android

     Aktualizacje:

     • Blokada do urządzeń Kiox: Teraz możesz kupić nową funkcję premium Blokada w sklepie z aplikacjami eBike Connect. Upewnij się, że w urządzeniu Kiox jest zainstalowana najnowsza wersja. Funkcja jest dostępna tylko na urządzeniach Kiox.
     • Nowe języki: Nasza aplikacja została przetłumaczona na języki bułgarski, chorwacki, rumuński, grecki, estoński, fiński, węgierski, litewski i słoweński.
     06/2019: Informacje dotyczące wersji 2. 3 aplikacji na system Android

     Usprawnienia:

     • Poprawki błędów i zwiększona stabilność.
     05/2019: Informacje dotyczące wersji 2. 9 aplikacji na system Android

     Aktualizacje:

     • Kiox: nasz licznik rowerowy jest teraz także podłączony do aplikacji mobilnej eBike Connect. W obszarze „My eBike” (Mój eBike) w aplikacji znajduje się opcja Kiox. Po połączeniu z aplikacją mobilną eBike Connect za pośrednictwem Bluetooth Kiox rejestruje trasy i wysyła wszystkie istotne dane do aplikacji, a także portalu online eBike Connect, jeśli smartfon ma połączenie z Internetem. Aplikacja natomiast rejestruje współrzędne GPS. Te informacje są następnie nakładane na dane trasy z Kiox — umożliwia to przeglądanie i analizę wszystkich aktywności po jeździe w aplikacji lub portalu online.
     • Menedżer map: cała funkcja jest ponownie dostępna w obecnej wersji tej aplikacji.
     • Funkcja zoomu w aktywności: funkcja zoomu w sekcji mapy widoku aktywności jest ponownie dostępna. Kliknięcie mapy w widoku aktywności powoduje otwarcie na pełnym ekranie mapy trasy, której skalę można dowolnie zmieniać.
     • Logowanie za pomocą konta Facebooka: nie można już logować się do aplikacji eBike Connect przy użyciu konta Facebooka. Jeśli ktoś logował się tylko przez konto Facebooka i nie wybrał żadnego hasła eBike Connect, powinien nacisnąć łącze „Forgot password” (Nie pamiętam hasła) i utworzyć nowe hasło przy użyciu adresu e-mail skojarzonego z danym kontem Facebooka. W ten sposób uniknie utraty zarejestrowanych dotychczas danych.

     Usprawnienia:

     • Status naładowania akumulatora: w obszarze „My eBike” (Mój eBike), na prawo od ikony roweru, jest podany bieżący status naładowania systemu. Ta funkcja jest oferowana w połączeniu z Nyonem.
     • Trwa aktywność: w czasie trwania aktywności jest wyświetlana nowa karta kanału.
     • Ogólne ulepszenia stabilności
     12/2018: Informacje dotyczące wersji 2. 4 aplikacji na system Android

     Usprawnienia:

     • Poprawki błędów i zwiększona stabilność.
     11/2018: Informacje dotyczące wersji 2. 3 aplikacji na system Android

     Nowe funkcje:

     • Zapisywanie tras: Teraz możesz zapisywać trasy zaplanowane za pomocą aplikacji. Zapisane trasy dostępne są w menu „Moje trasy” w aplikacji eBike Connect, na portalu oraz w urządzeniu Nyon.
     • Zawartość map: Zawartość map została zaktualizowana do stanu z czerwca 2018 r. Aktualizacja obejmuje także mapy dostępne w urządzeniu Nyon oraz w portalu internetowym eBike Connect.
     • Zmienione wskazówki dla użytkownika i nowa stylistyka ułatwiająca sterowanie funkcjami i ekranami.
     • Kanał informacyjny: Kanał informacyjny zawiera najnowsze wiadomości lub przypomnienia, np. o uzupełnieniu informacji fitness.
     • OWH, Oświadczenie o ochronie prywatności i opis usługi: Zaktualizowaliśmy OWH, Politykę prywatności oraz opis usługi do stanu z listopada 2018 r.
     • Ustawienia prywatności: Możesz teraz od razu zdecydować, czy dane częstotliwości uderzeń serca zapisane w urządzeniu Nyon mogą być przesyłane do profilu użytkownika eBike Connect. Dane GPS także będą zapisywane w profilu użytkownika eBike Connect dopiero po wyrażeniu zgody.

     Usprawnienia:

     • Zmieniony dokument „Często zadawane pytania”.
     • Poprawione planowanie tras.
     • Poprawiona jakość łączności Bluetooth.
     • Ogólne ulepszenia stabilności.

     Wskazówka: Następujące funkcje mogą być tymczasowo niedostępne. Przepraszamy za utrudnienia.

     • Menedżer map: Ta funkcja nie jest dostępna w tej wersji aplikacji. Pobrane mapy zostaną usunięte po zainstalowaniu aktualizacji.
     • Wyświetlanie przychodzących wiadomości: Funkcja nie jest dostępna w tej wersji aplikacji.
     • Usuwanie danych fitness: Ta funkcja nie jest dostępna w tej wersji aplikacji. Dane można nadal usuwać w portalu eBike Connect w menu „Mój profil”.
     • Logowanie przez Facebook: Ta funkcja nie jest dostępna w tej wersji aplikacji. Nadal można logować się w portalu przez Facebooka.
     • Funkcja powiększania widoku na obszarze aktywności: Funkcja powiększania widoku obszaru mapy aktywności jest tymczasowo niedostępna.
     08/2018: Informacje dotyczące wersji 1. 4 aplikacji na system Android

     Usprawnienia:

     • Zaktualizowane ustawienia udostępniania treści na Facebooku.
     • Poprawki błędów i zwiększona stabilność.
     05/2018: Informacje dotyczące wersji 1. 3 aplikacji na system Android

     Zaktualizuj oprogramowanie komputera pokładowego Nyon do najnowszej wersji.

     Usprawnienia:

     • poprawki błędów i zwiększona stabilność.
     • Zaktualizowane Oświadczenie o ochronie danych.
     02/2018: Informacje dotyczące wersji 1. 1 aplikacji na system Android

     Usprawnienia:

     • Aktualizacja Oświadczenia o ochronie danych.
     • Optymalizacje dla systemu Android 8.
     • Poprawki błędów i zwiększona stabilność.
     07/2017: Informacje dotyczące wersji 1. 0 aplikacji na system Android

     Usprawnienia:

     • Nowy katalog map (marzec 2017 r. )
     • Zmieniony Menedżer map z nowymi funkcjami
     • Poprawiony widok aktywności
     • Dostosowanie wyboru nowej stylistyki ekranów
     • Zoptymalizowana wymiana danych między aplikacją, urządzeniem Nyon i portalem
     • Zwiększona stabilność aplikacji

     Ulepszenia:

     • W tej wersji upewniliśmy się, że nowo wprowadzona funkcja importu GPX działa poprawnie dla wszystkich plików GPX.

     Nowe funkcje:

     • Importuj swoje pliki GPX bezpośrednio do aplikacji eBike Connect: Podobnie jak w przypadku portalu internetowego, możesz teraz załadować swoje samodzielnie utworzone lub współdzielone trasy bezpośrednio w aplikacji na smartfony w sekcji "Mapa" i śledzić je za pomocą wyświetlaczy Kiox lub Nyon.


     Ulepszenia:

     • Naprawiliśmy też kilka drobnych błędów i wprowadziliśmy kilka ulepszeń - na przykład poprawiliśmy sposób wyświetlania mapy w trybie "Offline" oraz zoptymalizowaliśmy funkcję wyszukiwania, gdy nie masz aktywnego połączenia z internetem.

     Nowe funkcje:

     • Strava: rejestruj dane dotyczące aktywności i synchronizuj je ze swoją społecznością w ramach aplikacji Strava.

     W tej wersji naprawiliśmy działanie widżetu eBike Connect.

     Nowe funkcje:

     • Apple Health: Wystarczy raz aktywować połączenie z Apple Health, aby wszystkie przejazdy były automatycznie rejestrowane w aplikacji Apple Health. Otwórz ustawienia aplikacji eBike Connect i aktywuj połączenie z aplikacją Health w sekcji "Connected apps" (Połączone aplikacje).
     • Widget eBike Connect: Na ekranie głównym telefonu iPhone wyświetlany jest aktualny poziom naładowania akumulatora roweru eBike oraz całkowity przejechana odległość. Wprowadziliśmy kilka poprawek, aby zapewnić stabilną funkcjonalność. Oferujemy tę funkcję w połączeniu z Kiox lub Nyon. Funkcja jest zgodna ze wszystkimi urządzeniami, na których dostępny jest system iOS 14 lub nowszy.
     • Do korzystania z aplikacji eBike Connect wymagany jest system iOS 12.

     Nowe funkcje:

     • Status overview: Czy znasz naszą stronę Status overview? Dzięki niej będziesz na bieżąco z aktualnym stanem naszych systemów, a także z ogłoszeniami o planowanych konserwacjach.

     Ulepszenia:

     • Optymalizacja dla systemu iOS 15
     • Kilka poprawek, takich jak częściowo nieprawidłowe wyświetlanie stanu naładowania baterii eBike lub ręczna synchronizacja aktywności z Komoot.

     Ogólna poprawa stabilności i wydajności.

     Nowe funkcje:

     • Edytuj swoje zapisane lokalizacje: możesz teraz nie tylko zmienić nazwę, ale także w pełni edytować zapisane lokalizacje. Aktualizacja map obejmuje również Nyon (BUI350) i portal internetowy eBike Connect.
     • Podjazd i zjazd: Podczas korzystania z Kiox na przejażdżkach, w obszarze Działania > Aktywność > przesuń raz w lewo, aby zobaczyć wartości wjazdu i zjazdu.

     Nowe funkcje:

     • Newsletter: Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z aktualnymi informacjami, nowościami i aktualizacjami produktów Bosch eBike Systems.
     • Ogólna poprawa stabilności i wydajności
     11/2020: Informacje dotyczące wersji 4. 0 aplikacji na system iOS

     Nowe funkcje:

     • Aktualizacja Kiox: w tej wersji wprowadziliśmy możliwość ręcznego sprawdzania dostępności aktualizacji do komputera pokładowego Kiox.

     Ulepszenia:

     • Optymalizacje dla iOS 14
     • Poprawa układu
     • Ogólna poprawa stabilności i wydajności
     07/2020: Informacje dotyczące wersji 4. 0 aplikacji na system iOS

     Usprawnienia:

     • Bluetooth: zoptymalizowaliśmy transfer danych przez Bluetooth pomiędzy aplikacją a podłączonym wyświetlaczem (Kiox, Nyon) i tym samym poprawiliśmy jakość naszej nawigacji.
     07/2020: Informacje dotyczące wersji 4. 1 aplikacji na system iOS

     Aktualizacje:

     • Wsparcie dotyczące Nyon: Następca komputera Nyon jest teraz także zintegrowany z aplikacją na smartfony eBike Connect. 0 aplikacji na system iOS

      Usprawnienia:

      • Ogólne ulepszenia pod względem stabilności. 0 aplikacji na system iOS

       Aktualizacje:

       • komoot — już teraz jest możliwe poznawanie nowych dróg rowerowych za pomocą nawigacji i funkcji planowania tras w usłudze komoot. 4 aplikacji na system iOS

        Aktualizacje:

        • Blokada do urządzeń Kiox: Teraz możesz kupić nową funkcję premium Blokada w sklepie z aplikacjami eBike Connect.
        09/2019: Informacje dotyczące wersji 2. 1 aplikacji na system iOS

        Usprawnienia:

        • Poprawki błędów i zwiększona stabilność. 9 aplikacji na system iOS

         Aktualizacje:

         • Kiox: nasz licznik rowerowy jest teraz także podłączony do aplikacji mobilnej eBike Connect.
         • Widok bieżący: w widoku bieżącym znajduje się nowy widżet informujący o bieżącym stanie naładowania akumulatora roweru eBike i całkowitym przebiegu. Aby dodać ten widżet, należy przeciągnąć palcem w prawo na ekranie głównym lub ekranie blokady i dotknąć przycisku „Edit” (Edytuj).

         Usprawnienia:

         • Trwa aktywność: w czasie trwania aktywności jest wyświetlana nowa karta kanału.
         • Karta ostatniej aktywności: nowa karta kanału przedstawiająca mapę, odległość, czas trwania i prędkość ostatniej aktywności. 4 aplikacji na system iOS

          Usprawnienia:

          • Poprawki błędów i zwiększona stabilność. 3 aplikacji na system iOS

           Nowe funkcje:

           • Zapisywanie tras: Teraz możesz zapisywać trasy zaplanowane za pomocą aplikacji.
           • Kanał informacyjny: Nowy kanał informacyjny jest już dostępny. Kanał informacyjny zawiera przydatne informacje i aktualne wiadomości lub przypomnienia, np.
           • Wskazówki nawigacyjne: Dotknij i przytrzymaj wybrany cel na mapie, aby uzyskać wskazówki nawigacyjne. Dane GPS także będą zapisywane w profilu użytkownika eBike Connect dopiero po wyrażeniu zgody. 4 aplikacji na system iOS

            Usprawnienia:

            • Zaktualizowane ustawienia udostępniania treści na Facebooku. 3 aplikacji na system iOS

             Usprawnienia:

             • poprawki błędów i zwiększona stabilność. 1 aplikacji na system iOS

              Usprawnienia:

              • Aktualizacja Oświadczenia o ochronie danych.
              • Obsługa telefonów iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X.
              • Optymalizacje dla systemu iOS 11. 0 aplikacji na system iOS

               Usprawnienia:

               • Nowy katalog map (marzec 2017 r. )
               • Zmieniony Menedżer map z nowymi funkcjami
               • Poprawiony widok aktywności
               • Dostosowanie wyboru nowej stylistyki ekranów
               • Zoptymalizowana wymiana danych między aplikacją, urządzeniem Nyon i portalem
               • Zwiększona stabilność aplikacji

               Nowe funkcje:

               • Wyszukiwanie aktywności: Znajdź konkretną wycieczkę eBike, którą ukończyłeś - wyszukaj ją według nazwy na liście zajęć lub użyj funkcji filtrowania, aby sprecyzować wyszukiwanie według długości wycieczki lub czasu jej trwania. Aktualizacja map obejmuje również Nyon i aplikację na smartfony eBike Connect.

               Nowe funkcje:

               • Komoot: możesz zdecydować, czy oprócz poszczególnych segmentów, tylko podsumowanie dzienne ma być synchronizowane z Twoim profilem Komoot. Możesz kontrolować to ustawienie w portalu eBike Connect w sekcji „Privacy settings” > „komoot” (Ustawienia prywatności > komoot).
               • Status overview: Czy znasz naszą stronę

               Ulepszenia:

               • Drobne ulepszenia wizualne, takie jak dostosowanie kolorów, aktualizacja ikon lub poprawa okazjonalnego błędu ortograficznego.

               Nowe funkcje:

               • Pogoda: Ciesz się prognozami AccuWeather® bezpośrednio w portalu eBike Connect i zaplanuj jazdę, aby móc rozpocząć kolejną aktywność bez opadów. Nowe narzędzie znajdziesz w opcji Planowanie trasy > Twórz trasę. Wybierz punkt początkowy, aby uzyskać prognozę pogody dla tej konkretnej lokalizacji. Nowy przycisk znajdziesz nad listą tras na ekranie Planowanie trasy > Moje trasy. Aktualizacja obejmuje również aplikację na smartfony i Kiox oraz Nyon (BUI350).
               • Kilka drobnych ulepszeń wizualnych
               • Ogólna poprawa stabilności i wydajności.

               Nowe funkcje:

               • Newsletter: Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z aktualnymi informacjami, nowościami i aktualizacjami produktów Bosch eBike Systems.

               Ulepszenia:

               • Zoptymalizowane algorytmy –— dokładniejsze wartości średnie.
               11/2020: Informacje o wersji w odniesieniu do portalu

               Nowe funkcje:

               • Usuwanie przejazdów: Do tej pory można było usunąć przejazd na rowerze eBike. W najnowszej wersji wprowadziliśmy możliwość usuwania całych przejazdów w portalu eBike Connect.
               • Nowi eksperci: zaktualizowaliśmy listę ekspertów Bosch eBike w aplikacji eBike Connect. Możesz wyszukiwać najbliższych ekspertów, przechodząc do strony „Stwórz trasę” w portalu i klikając ikonę flagi w lewej części ekranu.
               07/2020: Informacje dotyczące wersji portalu

               Aktualizacje:

               • Wsparcie dotyczące Nyon: Następca komputera Nyon jest teraz także zintegrowany z portalem eBike Connect. Od teraz można wybrać Nyon na portalu w opcji „Mój rower elektryczny”.
               • Dodatkowe języki: Portal online ebike-connect. com został przetłumaczony na japoński.

               Usprawnienia:

               • Często zadawane pytania: Rozszerzyliśmy wybór tematów na portalu eBike Connect. Na przykład o pytania i odpowiedzi dotyczące nowego komputera Nyon lub nawigacji z pomocą Kiox.
                Drobne zmiany wyglądu i poprawki błędów.
               10/2019: Informacje dotyczące wersji portalu

               Aktualizacje:

               • komoot — już teraz jest możliwe poznawanie nowych dróg rowerowych za pomocą nawigacji i funkcji planowania tras w usłudze komoot. Po jednorazowym połączeniu obu kont w aplikacji eBike Connect można łatwo synchronizować swoje jazdy i trasy z usługą komoot.
               • Często zadawane pytania — ta sekcja naszego portalu została całkowicie przeprojektowana. Nowa funkcja filtrowania pozwala za pomocą kilku kliknięć przejść do żądanego obszaru.
               10/2019: Informacje dotyczące wersji portalu

               Aktualizacje:

               • Inne języki: Nasz portal internetowy ebike-connect. com został przetłumaczony na języki bułgarski, chorwacki, rumuński, grecki, estoński, fiński, litewski i słoweński.
               • Lock: W portalu pojawia się ostrzeżenie, gdy tylko użytkownik spróbuje usunąć Kiox z aktywną funkcją Lock.

               Usprawnienia:

               • Często zadawane pytania: Rozszerzyliśmy wybór tematów w portalu „eBike Connect“ o pytania i odpowiedzi dotyczące funkcji Lock.
               • Polityka prywatności i opis usługi: Zaktualizowaliśmy politykę prywatności oraz opis usługi do stanu obowiązującego od lipca 2019 r.
               05/2019: Informacje o wersji

               Aktualizacje:

               • Kiox: nasz licznik rowerowy jest teraz także podłączony do portalu eBike Connect. W obszarze „My eBike” (Mój eBike) w portalu znajduje się opcja Kiox. Po połączeniu z aplikacją mobilną eBike Connect za pośrednictwem Bluetooth Kiox przesyła zarejestrowane do portalu — umożliwia to przeglądanie i ocenę wszystkich aktywności po podróży w aplikacji lub portalu online.
               • Nowe ustawienia kraju i języka: po zalogowaniu się do portalu eBike Connect zostanie wyświetlona prośba o wybranie kraju i preferowanego języka, w którym ma być wyświetlana nasza strona internetowa. Wszystkie alerty e-mail także będą wysyłane w wybranym języku. To ustawienie można zmienić w dowolnym czasie w obszarze „My profile” (Mój profil).
               • Nowa szata graficzna i struktura: portal eBike Connect został ponownie poddany pewnym zmianom dotyczącym struktury i wyglądu. Obszary takie, jak „My eBike” (Mój eBike) zostały zaprojektowane od nowa. Od tej pory przy wszystkich elementach roweru eBike będą podawane takie informacje, jak bieżąca wersja oprogramowania lub ostatnia synchronizacja. Zupełnie inaczej wygląda teraz także obszar „Activities” (Aktywności).

               Usprawnienia:

               • Polityka prywatności i opis usług: polityka prywatności i opis usług są zaktualizowane według stanu na maj 2019 r.
               • Często zadawane pytania: Poszerzyliśmy listę tematów w portalu eBike Connect, dodając do niej kilka pytań i odpowiedzi dotyczących Kiox.
               11/2018: Informacje dotyczące wersji portalu

               Aktualizacje:

               • Wyszukiwanie: Możesz teraz wyszukiwać, wybierać i zapisywać trasy w opcjach „Planowanie trasy > Wyszukiwanie”. Zostaną one następnie zapisane w urządzeniu Nyon, aby zapewnić szybki dostęp. Aktualizacja map obejmuje także urządzenie Nyon oraz aplikację eBike Connect na smartfony
               • Ustawienia ochrony prywatności: Możesz teraz od razu zdecydować, czy dane częstotliwości uderzeń serca zapisane w urządzeniu Nyon mogą być przesyłane do profilu użytkownika eBike Connect. Także dane GPS mogą być teraz zapisywane w profilu użytkownika eBike Connect dopiero po wyrażeniu zgody.
               • Usuwanie aktywności. Możesz teraz usuwać wszystkie aktywności w „Ustawieniach ochrony danych”.
               • OWH, Oświadczenie o ochronie danych i opis usługi: Zaktualizowaliśmy OWH, Oświadczenie o ochronie danych oraz opis usługi do stanu z listopada 2018 r.
               • Drobne poprawki optyczne i poprawki błędów.
               05/2018: Informacje dotyczące wersji portalu

               Usprawnienia:

               • Oświadczenie o ochronie danych: W maju 2018 r. zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Jej najnowszą wersję można znaleźć tutaj.
               02/2018: Informacje dotyczące wersji portalu

               Nowe funkcje:

               • Eksportowanie aktywności: Możesz teraz eksportować aktywności także na konto Strava lub też zapisywać w programie GPX w formatach CSV i TCX oraz udostępniać innym użytkownikom.
               • Logowanie przez portal bosch-ebike. com: Teraz możesz logować się w portalu eBike Connect także przez naszą witrynę bosch-ebike.

               Usprawnienia:

               • Oświadczenie o ochronie danych: Zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności do stanu ze stycznia 2018 r. Zaktualizowaną Politykę prywatności zawierającą także informacje o przesyłaniu aktywności do systemu Strava można znaleźć
               • Optymalizacje pod kątem przeglądarki Chrome.
               • Drobne zmiany optyczne i poprawki błędów.
               07/2017: Informacje dotyczące wersji portalu

               Usprawnienia:

               • Zawartość map: Mapy zostały zaktualizowane do stanu z marca 2017 r. Aktualizacja map obejmuje także urządzenie Nyon oraz aplikację eBike Connect na smartfony
               • Menu nawigacyjne: Menu nawigacyjne w portalu Nyon ebike-connect. com zostało zmienione. Niektóre elementy nawigacyjne zostały połączone w grupy.
               • Ustawienia: Ustawienia zostały zmienione i podzielone na dwa nowe podmenu. Nowe funkcje, takie jak dodawanie urządzeń, można znaleźć w menu „System eBike”. Ustawienia użytkownika oraz nową opcję usuwania danych dotyczących częstotliwości uderzeń serca można znaleźć w podmenu „Profil”.
               • Planowanie tras: Możesz teraz zamieniać punkty początkowe i docelowe trasy jednym kliknięciem, aby uruchomić nawigację w odwrotnym kierunku.
               • POI: Lista POI (ważnych lokalizacji) została uzupełniona o nowe lokalizacje eBike Experts.
               • Usunięto błędy wyświetlania mapy i planowania tras.
               • Ogólne ulepszenia stabilności i wydajności.

               Znajdź instrukcje obsługi

               Tutaj możesz pobrać i wydrukować instrukcje obsługi elektronarzędzi Bosch znajdujących się w aktualnej ofercie oraz elektronarzędzi, które już nie są dostępne na rynku. Aby znaleźć instrukcję obsługi, wprowadź numer katalogowy swojego narzędzia (umieszczony na tabliczce znamionowej).

  Instrukcja aktualizacji Bosch Gsr18v 1330cn

  Bezpośredni link do pobrania Instrukcja aktualizacji Bosch Gsr18v 1330cn

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instrukcja aktualizacji Bosch Gsr18v 1330cn