Instrukcja łatwej konfiguracji Dewalt Dcn694

Instrukcja łatwej konfiguracji Dewalt DCN694 jest jednym z najbardziej przydatnych narzędzi dla majsterkowiczów i profesjonalnych kierowców. Dewalt DCN694 pozwala na szybką i łatwą konfigurację ustawień narzędzia, a także umożliwia wykonanie wszystkich czynności montażowych w jednym procesie. Dzięki jego intuicyjnemu interfejsowi użytkownik może szybko i łatwo skonfigurować narzędzie, bez konieczności zajmowania się szczegółami technicznymi. Instrukcja łatwej konfiguracji Dewalt DCN694 zawiera wszystkie informacje potrzebne do skonfigurowania narzędzia, w tym dane dotyczące ustawień prędkości i kierunku obrotów, czasu trwania impulsu i wartości prądu. Wszystkie te ustawienia można łatwo dostosować do wymagań i potrzeb konkretnego projektu, dzięki czemu można uzyskać szybkie i dokładne wyniki.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja łatwej konfiguracji Dewalt Dcn694

Home » Artykul » Gwoździarka do konstrukcji szkieletowych DeWALT DCN692

DCN692 to pierwsza na świecie zasilana akumulatorem gwoździarka 90 mm z dwoma prędkościami pracy. Jest to także najbardziej ergonomiczny model w swojej klasie. Elektronarzędzie gwarantuje wysokie bezpieczeństwo pracy oraz niskie koszty użytkowania.

Po rynkowym sukcesie gwoździarki DCN690M2 amerykańska firma DeWALT zaproponowała jeszcze bardziej zaawansowany model z dwoma ustawieniami prędkości wbijania gwoździ. Profesjonalna gwoździarka DCN692 wyróżnia się spośród innych urządzeń tego typu dostępnych w Polsce długim czasem pracy. Połączenie inteligentnej elektroniki wydajnego i pojemnego akumulatora najnowszej generacji (do 5 Ah) z silnikiem bezszczotkowym DeWALT gwarantuje, że nawet najcięższe zadania zostaną wykonane na jednym naładowaniu. Mechaniczny napęd pozwala

także na bezawaryjną pracę w skrajnych temperaturach (-20°C i 50°C), w których tradycyjne gwoździarki gazowe mogą zawodzić.

DeWALT DCN692 ma ustawiony pod kątem 30-34° magazynek na 55 sztuk gwoździ wystrzeliwanych z szybkością do 2 sztuk na sekundę. Model ten pozwala wbić nawet 850 gwoździ na jednym naładowaniu akumulatora. Do pracy z gwoździami krótkimi o długości 50-70 mm zaprojektowano prędkość 1. Z kolei dla gwoździ długich (70-90 mm) stosuje się ustawienie 2. Głębokość wbijania można regulować za pomocą skalowanej tarczy. Gwoździarka została wyposażona w tryb sekwencyjny wspierający precyzję pracy, zderzakowy pozwalający na uzyskanie dużych prędkości i blokadę wyzwalacza kontaktowego, która uniemożliwia przypadkowe wystrzelenie, a także w dodatkowe zabezpieczenie przez pustym strzałem. Diody umieszczone w dobrze widocznej tylnej części obudowy informują o wykryciu usterki, a beznarzędziowo otwierana obudowa pozwala na szybki dostęp do wnętrza gwoździarki, skąd można łatwo usunąć zakleszczone gwoździe.

DCN692 to gwoździarka wygodna, funkcjonalna i przyjazna dla użytkowników. Ten kompaktowy model został bowiem nie tylko dobrze wyważony, m. in. dzięki zamocowaniu akumulatora poniżej rękojeści, ale także zaprojektowany tak, aby umożliwiać pracę między profilami o minimalnym rozstawie 400 mm. Gwoździarkę zasila akumulator, który można stosować do ponad 20 innymi narzędzi DeWALT z serii XR o napięciu 18 V. Inżynierowie DeWALT zadbali także o to, aby parametry wibracji i hałasu DCN692 były zgodne ze standardami DEWALT Perform & Protect i nie wpływały negatywnie na zdrowie profesjonalistów pracujących na budowach.

DeWALT DCN692 kosztuje 4053 zł brutto. Warto jednak wziąć pod uwagę, że model ten pozwoli na oszczędności rzędu kilkuset złotych rocznie na zakupie butli gazowych wykorzystywanych w tradycyjnych gwoździarkach. Cena ta obejmuje także: akumulator XR Li-Ion i ładowarkę wielonapięciowa XR.

Dane techniczne gwoździarki DEWALT DCN692

+

Rodzaj/pojemność/napięcie akumulatora

XR Li-Ion/5, 0 Ah/18 V

Średnica/długość gwoździ

2, 8-3, 3/50-90 mm

Kąt pochylenia magazynka

30-34°

Pojemność magazynka

do 55 gwoździ

Sposób aktywacji

dotykowy i sekwencyjny

Wymiary (dł. x szer. x wys. )

355 x 125 x 338 mm

Masa

4, 2 kg

Energia uderzenia

105 J

Zakres temperatury pracy

-20-50°C

Wskaźnik uszkodzenia

ZOBACZ TAKŻE

 • AKTUALNOŚCI
 • INNE W TEJ KATEGORII

WIĘCEJ MOCY DLA CIEBIE

Zapoznaj się z naszymi najpopularniejszymi kategoriami elektronarzędzi poniżej, w tym na naszą innowacyjną i wszechstronną gamę XR FLEXVOLT.

WSZYSTKO W TWOICH RĘKACH

Od pił po śrubokręty - nasze narzędzia ręczne są projektowane z myślą o precyzyjnych wynikach każdego dnia.

AKCESORIA DO KAŻDEJ PRACY

Właściwe dobrane akcesoria robią różnicę. Znajdź poniżej idealne akcesoria do każdej pracy.

OCHRONA, NA KTÓREJ MOŻESZ POLEGAĆ

Zaprojektowana dla profesjonalnego pracownika, nasza odzież robocza jest dostosowana do wymagań każdego środowiska pracy.

Rejestracja produktu

Zarejestrowanie swojego zakupu w MyDEWALT umożliwia dostęp do informacji o serwisie gwarancyjnym, najnowszych aktualizacjach i ofertach, ocenianie i recenzowanie swoich produktów.

Naprawy i części zamienne

Użyj naszego wygodnego lokalizatora, aby uzyskać pomoc w odszukaniu najbliższego autoryzowanego serwisu DEWALT. Więcej informacji można uzyskać tutaj.

Serwis DEWALT

Podejmujemy szeroko zakrojone działania, aby zapewnić, że wszystkie nasze produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i spełniają wszystkie odpowiednie przepisy branżowe.

Informacje o gwarancji

Uzyskaj wszystkie potrzebne informacje na temat gwarancji, naprawy lub wymiany produktu.

Informacje O Produkcie

  Nasz wygodny lokalizator pomoże znaleźć najbliższego autoryzowanego sprzedawcę DEWALT. Wyczerpujące informacje można znaleźć tutaj.

  XR FLEXVOLT to nasza przełomowa gama bezprzewodowych narzędzi 54V, które zapewniają moc narzędzi przewodowych i swobodę narzędzi bezprzewodowych. Akumulator XR FLEXVOLT to jedyny akumulator na rynku, który automatycznie przełącza się z 54V na 18V, co pozwala mu na zasilanie elektronarzędzi z gamy 18V XR i XR FLEXVOLT pracujących z napięciem zarówno 18V, jak i 54V. Dowiedz się więcej o XR FLEXVOLT tutaj.

  Tak. Akumulatory XR FLEXVOLT są zgodne wstecznie z wszystkimi produktami i ładowarkami 18V XR - każde bezprzewodowe elektronarzędzie 18V XR, które już posiadasz, można zasilać akumulatorem XR FLEXVOLT.

  Na stronach poświęconych produktom znajdują się odnośniki do pobierania instrukcji obsługi. Aby przejść na stronę produktu, wpisz kod lub nazwę produktu w pasku wyszukiwania na górze naszej witryny internetowej.

  Strona poświęcona produktowi zawiera listę danych o drganiach dotyczących narzędzi.

  Aby uzyskać wszelkie informacje techniczne dotyczące kotew i elementów złącznych, kliknij tutaj.

  Gwarancja

   Użytkownicy mają możliwość przedłużenia gwarancji na swoje narzędzia DEWALT do 3 lat. Wystarczy zarejestrować się na stronie MYDEWALT i postępować zgodnie z poleceniami w serwisie, aby zarejestrować swój produkt, i dodać go do swojej zakładki „Przegląd narzędzi” w czasie 4 tygodni od zakupu. Aby się zarejestrować, kliknij tutaj.

   Użyj naszego wygodnego lokalizatora, aby uzyskać pomoc w odszukaniu najbliższego autoryzowanego serwisu DEWALT. Więcej informacji można uzyskać tutaj.

   Wyświetl pełne warunki swojej gwarancji tutaj.

   Serwis I Informacje Techniczne

    Aby wyszukać odpowiednie części, instrukcje obsługi i rysunki dotyczące Twojego narzędzia, musimy znać numer modelu i numer typu tego narzędzia. W narzędziach DEWALT numer modelu i numer typu zwykle są umieszczone na etykiecie ostrzegawczej lub tabliczce znamionowej, która zwykle znajduje się na spodzie lub z boku narzędzia. W przypadku większych urządzeń, jak generatory, etykieta znajduje się zwykle na górze urządzenia.

    Numer seryjny produktu znajduje się zwykle na etykiecie znamionowej lub w komorze akumulatora. Zwykle ma postać serii cyfr lub kombinacji liter i cyfr. Aby uzyskać pomoc w odszukaniu numeru seryjnego, wyświetl przewodnik w formacie PDF dostępny tutaj.

    Kody daty to rok produkcji, po którym następuje tydzień produkcji oraz kod fabryki. Na przykład, produkt wykonany w drugim tygodniu 2017 r. w fabryce nr 59 jest oznaczony kodem 2017- 02 59. Aby uzyskać pomoc w odszukaniu kodu daty, wyświetl przewodnik w formacie PDF dostępny 

    Możesz skontaktować się z serwisem technicznym odwiedzając naszą witrynę dotyczącą serwisowania dostępną tutaj.

    ZNAJDŹ NAJBLIŻSZEGO SPRZEDAWCĘ

    Produkty i akcesoria DEWALT są dostępne do zakupu przez Internet i w punktach sprzedaży detalicznej w całym kraju. Wyszukaj najbliższy punkt sprzedaży, podając kod pocztowy lub miasto.

    Instrukcja łatwej konfiguracji Dewalt Dcn694

    Bezpośredni link do pobrania Instrukcja łatwej konfiguracji Dewalt Dcn694

    Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

    Ostatnia aktualizacja Instrukcja łatwej konfiguracji Dewalt Dcn694