Dane i instalacja Haier Ac71s2sg1fa

Haier Ac71s2sg1fa to wysokowydajny system chłodzenia komputerowego, który oferuje użytkownikom wiele możliwości. System wykorzystuje innowacyjną technologię chłodzenia danego procesora, która zapewnia szybką i cichą pracę. System jest łatwy w instalacji i można go przypisać do dowolnego procesora CPU, dzięki czemu można dostosować go do wymagań wydajnościowych. System zapewnia zaawansowane chłodzenie procesora, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoja maszyna będzie działać sprawnie. System jest idealny dla wszystkich, którzy szukają wysokiej wydajności z zachowaniem niskiego poziomu hałasu.

Ostatnia aktualizacja: Dane i instalacja Haier Ac71s2sg1fa

Candy Hoover Group S. r. l. z jednym udziałowcem, podlegająca zarządzaniu i koordynacji przez Candy S. p. A., z siedzibą pod adresem: Via Comolli, 16-20861 Brugherio (MB) – Włochy kapitał zakładowy: 30. 000. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

FIRMA

 • O firmie Haier
 • Haier Group
 • Newsletter
 • Investor relations
 • Kodeks Etyki

Candy Hoover Group S. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

Strona informacyjna

 1. Strona główna
 2. Serwis Techniczny

Haier zapewnia rozległą sieć autoryzowanych centrów pomocy technicznej, które oferują maksymalne wsparcie i pomagają w zarządzaniu, konserwacji i naprawie urządzeń. Zależy nam na zapewnieniu profesjonalnej obsługi, zawsze blisko Twoich potrzeb.

INSTRUKCJA OBSŁUGI

Pobierz instrukcję obsługi dla Twojego urządzenia w formacie PDF bezpośrednio z naszej strony. Wybierz linię, nazwę i kod urządzenia.

GWARANCJA HAIER

Produkty Haier są objęte 2-letnią gwarancją na wszystkie wady zgodności. Zapoznaj się z warunkami gwarancji prawnej. Dowiedz się, czy Twoje urządzenie jest objęte rozszerzoną gwarancją. W takim przypadku pamiętaj, aby zarejestrować się zgodnie z regulaminem.

ZAREJESTRUJ URZĄDZENIE

Zarejestruj swój produkt, aby otrzymywać aktualizacje i sugestie dotyczące lepszego użytkowania i ochrony urządzenia. W zależności od zakupu możesz mieć prawo do dodatkowych korzyści, które firma Haier zarezerwowała dla Ciebie.

KONTAKT Z SERWISEM

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, Dział Obsługi Klienta Haier udzieli Ci wsparcia w zakresie wadliwego działania lub konserwacji Twojego urządzenia. com/adapt-image/67761/spare%20parts%20and%20accessories. 0&t=1620919855640" alt=""/>

AKCESORIA I CZĘŚCI ZAMIENNE

Haier dysponuje szerokim asortymentem akcesoriów i części zamiennych; skontaktuj się z autoryzowanym serwisem lokalnym i poszukaj części odpowiednich dla Twojego urządzenia.

CHECK & CARE

Odkryj program Check & Care do pielęgnacji i konserwacji Twojego urządzenia

CARE+PROTECT

Care + Protect oferuje pełną gamę profesjonalnych produktów do konserwacji i pielęgnacji urządzeń gospodarstwa domowego.

ZADZWOŃ DO NAS

Zadzwoń pod unikalny numer dla całej Polski*. Usługa dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8. 00 do 20. 00 I sobotę od 9. 00 do 17. 00.

*Koszt połączenia według stawek operatora

Napisz do nas

Skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej przez Internet, wypełniając forma w całości.

Candy Hoover Group S. r. l. z jednym udziałowcem, podlegająca zarządzaniu i koordynacji przez Candy S. p. A., z siedzibą pod adresem: Via Comolli, 16-20861 Brugherio (MB) – Włochy kapitał zakładowy: 30. 000. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

FIRMA

 • O firmie Haier
 • Haier Group
 • Newsletter
 • Investor relations
 • Kodeks Etyki

Candy Hoover Group S. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

Zostań certyfikowanym Dystrybutorem, Instalatorem lub Punktem Serwisowym Pomp Ciepła Neoheat i HAIER - ruszyły kolejne szkolenia!

W związku z dynamicznym rozwojem rynku sprzedaży pomp ciepła w Polsce i stale rosnącym zapotrzebowaniem na fachowców z dziedziny montażu i serwisu tych urządzeń wprowadziliśmy politykę akredytacyjną, która obejmuje 3 etapy szkoleń – Autoryzowany Dystrybutor, Autoryzowany Instalator oraz Autoryzowany Punkt Serwisowy.

Szkolenia skierowane są do wszystkich firm, zajmujących się doborem, instalacją oraz serwisem systemów ogrzewania pomieszczeń bazujących na urządzeniach typu pompa ciepła powietrze-woda.

Po każdym szkoleniu uczestnik otrzymuje certyfikat poświadczający zdobyte umiejętności. Szkolenia odbywają się stacjonarnie w wybranych miastach w Polsce.

Zapisy dostępne wyłącznie poprzez udostępnione formularze online:

https://iglotech. pl/neoheat-i-haier-formularz-zgloszeniowy-2021? id=443

https://haier-ac. pl/szkolenia-pompy-ciepla/

Zakres szkolenia I etapu obejmuje:

 •  przegląd oferty pomp ciepła,
 •  podstawowe schematy instalacji (15 schematów autoryzowanych do podłączenia pompy ciepła typu split/monoblok),
 •  kaskady pomp ciepła: schematy, podłączenie, wysterowanie,
 •  podłączenie modułu Sterowania WI-FI,
 •  pozostałe elementy instalacji,
 •  cyrkulacja w pompach ciepła,
 •  odpowietrzanie instalacji,
 •  najczęstsze problemy występujące przy uruchomieniu pomp ciepła.

Co zyskujesz po szkoleniu I etapu – Autoryzowanego Instalatora?

 • certyfikat Autoryzowanego Instalatora – ważny przez rok,
 • uprawnienia do instalacji pompy ciepła, ale bez możliwości uruchomienia urządzenia,
 • pełne wsparcie handlowe od najlepszych ekspertów - posiadamy 13 oddziałów w całej Polsce. Jesteśmy blisko Ciebie, by pomóc w każdej sytuacji zarówno przed jak i po zakupie urządzenia. Jesteśmy do Twojej dyspozycji,
 • wsparcie marketingowe – współpracując z nami zyskujesz szereg możliwości promocji swojego biznesu. Zyskujesz wsparcie w postaci atrakcyjnych promocji, gadżetów, pełnej oferty katalogowej,
 • Istnieje możliwość, aby Twoje dane teleadresowe zostały zamieszczone na dedykowanej witrynie www wybranej marki –dzięki czemu potencjalny Klient łatwiej trafi do Ciebie. Aby znaleźć się na dedykowanej liście należy na własnej stronie www zamieścić informacje o współpracy handlowej z Nami. Dodatkowo należy zamieścić logotypy marki oraz zdjęcia produktowe. W tym celu należy mieć podpisaną deklarację marketingową. By uzyskać więcej informacji skontaktuj się ze swoim handlowcem. 
 • Dane i instalacja Haier Ac71s2sg1fa

  Bezpośredni link do pobrania Dane i instalacja Haier Ac71s2sg1fa

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Dane i instalacja Haier Ac71s2sg1fa